سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

آنچلوتی: ندیدم بنزما به خاطر نبردن توپ طلا گریه کند؛ امیدوارم سال آینده بازیکنی از رئال مادرید برنده شود

آنچلوتی: ندیدم بنزما به خاطر نبردن توپ طلا گریه کند؛ امیدوارم سال آینده بازیکنی از رئال مادرید برنده شود

کارلو آنچلوتی امیدوار است برنده سال آینده توپ طلا بازیکنی از رئال مادرید باشد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از مارکا، از هفته پانزدهم مسابقات لالیگا رئال مادرید فردا شب در خانه خود میزبان اتلتیک بیلبائو است. به همین خاطر کارلو آنچلوتی، سرمربی رئال مادرید در کنفرانس خبری پیش از این بازی حاضر شد و پاسخگوی سوالات خبرنگاران بود. صحبت های او را در ادامه می خوانید:

پیروز نشدن بنزما در توپ طلا
باید به نتایج رای گیری احترام بگذاریم. با توجه به آرا مسی برنده شد. او بازیکنی بزرگ است. جوایز فردی انگیزه زیادی به بازیکنان می دهد اما اگر برنده نشوند، اتفاق خاصی نیافتاده است. امیدوارم سال آینده یک بازیکن از رئال مادرید برنده این جایزه شود. بنزما فصل فوق العاده ای داشت و در نهایت چهارم شد. این انگیزه ای برای او خواهد بود که سخت تر تمرین کرده و برای بردن توپ طلای سال آینده تلاش کند.
کاندیداهای بردن توپ طلا در رئال
وینیسیوس کیفیت بردن توپ طلا را دارد. بنزما، مودریچ و کورتوا هم همین طور. می دانم توپ طلا بردن یک دروازه بان چقدر سخت است اما کورتوا کیفیت زیادی دارد. من در رئال مادرید هستم و نمی توانم به بازیکنی به جز بازیکنان این تیم رای بدهم. اگر من باشم اول بنزما را انتخاب می کنم. بعد وینیسیوس، کورتوا را نفر سوم انتخاب می کنم و کروس را چهارم. بازی در یک تیم بزرگ به شما در بردن توپ طلا کمک می کند. اهمیت دارد که قهرمان شوید چون شانستان بیشتر می شود. در حالی که توپ طلا یک جایزه فردی است اما قهرمانی در آن اهمیت دارد. ندیدم بنزما یا کورتوا به خاطر نبردن توپ طلا گریه کنند و حال هر دوی آنها خوب است.
برنامه پرفشار
خونسرد هستم زیرا تیمی داریم که به این شرایط عادت دارد و بسیار با انگیزه است. بازیکنانی داریم که می توانند این بازی های فشرده را مدیریت کنند و از این لحاظ مشکلی نداریم. شرایط تیم بسیار خوب است. به نظرم استفاده از ترکیب چرخشی خوب نیست. اگر بازیکنی از نظر فیزیکی در خطر باشد بهتر است ریسک نکیم اما اگر بازیکنی به خوبی ریکاوری کرده باشد می تواند بازی کند و در این مورد هر روز بازیکنان را ارزیابی می کنیم.

شرایط هازارد
حال هازارد خوب است. در تمام تمرینات تیمی حاضر بوده است و شرایط خوبی دارد. از مصدومیت رها شده و فردا در کنار تیم خواهد بود.مشکل هازارد عضلانی نبود و دچار بیماری شده بود. رودریگو هم همین طور. رودریگو امروز تمرین کرد اما در شرایط خوبی قرار ندارد ولی هازارد خوب است و در موردش خونسرد هستیم. هازارد دچار مشکل فیزیکی است باید شرایطش را بهتر کند. با بیشتر بازی کردن طبیعتا شرایطش بهتر می شود. او حالش خوب است و فکر می کنم وقت بازی بیشتری به او برسد.
نقل و انتقالات زمستانی
در مجموع باید در تابستان تلاش کرده تا تیم خوبی آماده کنیم. زیاد از اصلاح ترکیب در ژانویه خوشم نمی آید. این امکان وجود دارد که در تابستان چیزی اشتباه پیش برود ولی در حال حاضر نیازی به بهتر کردن ترکیب در ماه ژانویه نداریم.
دیدار فردا
بیلبائو در دفاع بسیار خوب است و فشرده بازی می کند. کار مارسلینیو در همه تیم هایش همیشه خوب بوده است. همانند بازی با سویا دیدار سختی در پیش داریم و شرایط خیلی برای ما عوض نشده است.
دفاع رئال مادرید
میلیتائو و آلابا به خوبی توانایی هایشان را با هم ترکیب کرده اند. میلیتائو فیزیکی تر است. آلابا از نظر تاکتیکی بیشتر به بازی در خط دفاع 4 نفره عادت دارد. ناچو هم در سطح این دو است و می تواند در سمت چپ، راست و مرکز زمین بازی کند.
قهرمانی در لالیگا
نمی دانم می توانیم بگوییم مدعی قهرمانی هستیم یا نه. می خواهیم برای فتح لیگ تلاش کنیم. عملکرد فعلی مان خوب است. تیم همیشه تلاش می کند بهترین عملکردش را داشته باشد. لایق تمام امتیازهایی بودیم که به دست آورده ایم.
وینیسیوس
وینیسیوس جایگاهش در ترکیب را به خوبی می داند. می داند چه بازیکنانی در کنارش هستند. حس نمی کند یک ستاره است و بسیار متواضع است. می داند بازیکنان باتجربه ای در کنارش هستند که شخصیت بزرگی دارند و این به او کمک می کند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.