پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

توخل: روملو لوکاکو آماده دقایق بازی بیشتر است

توخل: روملو لوکاکو آماده دقایق بازی بیشتر است

توخل اعلام کرد که چیلول، کانته و کواچیچ را برای تقابل با واتفورد در اختیار نخواهد داشت

ایران ورزشی / توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از دیدار واتفورد-چلسی، پاسخ گوی سوالات خبرنگاران بود. او در خصوص وضعیت مصدومان تیم و شرایط واتفورد پس از حضور کلودیو رانیری صحبت هایی داشت:

روملو [لوکاکو] خوب است. او در بازی قبلی به صورت تعویضی وارد زمین شد و همچنان به تمریناتش با گروه ادامه می دهد. او برای دقایق بیشتر حضور در زمین آماده است.
برای بازی فردا در واتفورد، قطعا چیلول، کواچیچ و کانته را در اختیار نخواهیم داشت. در مورد وضعیت بدنی چند بازیکن دیگر هم تردید هایی وجود دارد، برای روشن شدن وضعیت آن ها به زمان بیشتری نیاز داریم تا آزمایش های لازم انجام شود. ریس جیمز، جورجینیو و تیمو ورنر بازیکنانی هستند که نیاز به بررسی بیشتر دارند؛ آن ها در تمرینات تیم حاضر بودند اما باید شرایطشان را تا لحظه آخر ارزیابی کنیم.
سرمربی آلمانی در مورد تقویم فشرده پیش روی چلسی و استفاده از سیستم چرخشی در ترکیب، چنین نظری داشت:

این برای ما یک چالش خواهد بود، همانطور که تا اینجای فصل بوده است. روال عادیمان را تغییر نخواهیم داد. ارتباط نزدیکی با کادر پزشکی و بدنسازی باشگاه داریم و میزان فشار روی بازیکنان را پیش بینی می کنیم؛ این که چه کسانی تحت فشار بیشتری هستند و چه کسانی کمتر. بر این اساس، تصمیمات لازم برای دیدار بعدی را اتخاذ می کنیم.
بازیکنان باید در زمین بازی قوی ظاهر شوند، و البته لازم است که ریکاوری را جدی بگیرند. ما مجبوریم که مراحل ریکاوری را به خوبی انجام بدهیم، درست بخوابیم و از تغذیه مناسب استفاده کنیم تا ریکاوری مناسب صورت بگیرد.
کلودیو رانیری چند هفته ای است که سرمربی واتفورد شده است. زنبور ها زیر نظر او نمایش هایی قابل تحسین داشته اند. توخل در خصوص تیم سرمربی ایتالیایی گفت:

از زمان ورود رانیری، واتفورد با اعتماد به نفس بیشتری بازی می کند. آن ها رقبا از بالا پرس می کنند. اما در هر حال، هدف ما همیشه گرفتن سه امتیاز مسابقه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.