پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

مورینیو: میهایلوویچ از من تشکر کرده است؟ من باید از او تشکر کنم

مورینیو: میهایلوویچ از من تشکر کرده است؟ من باید از او تشکر کنم

مورینیو از قدرت و شجاعت میهایلوویچ در روند درمان بیماری تقدیر کرد و او را الگویی برای بقیه دانست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از رمانیوز؛ ژوزه مورینیو در کنفرانس مطبوعاتی پیش از این دیدار گفت:

به یک ذهنیت قوی نیاز داریم. باید از بازیکنانی که کمتر بازی کرده اند مثل دیاوارا تشکر کنم. آنها با جدیت برای کمک به تیم تلاش می کنند. مثال دیگر ماراش کومبولا است که مقابل تورینو فقط 1 دقیقه بازی کرد اما در همان 1 دقیقه، یک موقعیت را از حریف گرفت و کارت زرد دریافت کرد. او طی دو ضربه آزاد حریف با غول بزرگی چون میلینکوویچ ساویچ دروازه بان تورینو یارگیری کرد و پس از بازی بسیار خوشحال بود چون در همان 1 دقیقه، کارهای زیادی انجام داد.
ناپولی، اینتر، میلان و آتالانتا بی دلیل در صدر جدول نیستند. آنها سال گذشته نیز بالاتر از رم قرار گرفتند. نزدیک به صدر جدول ماندن برای رم باعث ایجاد انگیزه می شود. اگر به جای 30 امتیاز، 7 امتیاز با بالای جدول فاصله داشته باشد، حس متفاوتی به شما دست می دهد. این فاصله به آن معنا است که ما در جهت مثبتی حرکت می کنیم.
میهایلوویچ پیش از بازی با رم به تمجید از شخصیت بزرگ مورینیو پرداخت و فاش کرد در دوران مبارزه او با بیماری سرطان، مورینیو به وی بسیار نزدیک بوده است. مورینیو در این مورد گفت:

میها نباید از من تشکر کند. او یکی از ماست. سینیشا دوستِ یکی از بهترین دوستان من است. سپس او به طور طبیعی دوست من نیز شد. من، میها و سایر افرادی که وجهه عمومی داریم، می توانیم بر مردم عادی تاثیرگذار باشیم و سینیشا بر روی افرادی که بیماری شبیه او را دارند، تاثیر مثبتی گذاشت. میهایلوویچ شجاعت و قدرتی باورنکردنی از خود نشان داد. من برای او احترام و تحسین زیادی قائل هستم. افرادی مانند او می توانند روی بسیاری دیگر تاثیر بگذارند. وی الگو بود و شجاعت فوق العاده ای داشت. میهایلوویچ در طول درمانش اصرار داشت که به مربیگری ادامه بدهد. میهایلوویچ نباید از من تشکر کنم. من فقط حمایت کوچکی از او کردم. کسی که باید از دیگری تشکر کند، من هستم. بنابراین از میها تشکر می کنم چون الگویی برای بقیه است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.