سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

الگری: به بازیکنان جوانم گفتم هوای کیه لینی پیرمرد را داشته باشید!

الگری: به بازیکنان جوانم گفتم هوای کیه لینی پیرمرد را داشته باشید!

مکس الگری نیز هم چون جورجو کیه لینی معتقد است یوونتوس چیزهای زیادی به آن ها داده و حالا وقت جبران فرا رسیده است

به گزارش ایران ورزشی؛ پس از پیروزی 2-0 یوونتوس در خانه سالرنیتانا، مکس الگری سرمربی یووه در مصاحبه با DAZN به تصدیق صحبت های کیه لینی پرداخت و از اهداف یوونتوس برای هفته های پیش رو گفت:

برابر سالرنیتانا خوب بازی کردیم اما باید بهتر شویم
خوشبختانه این فرصت را پس از شکست برابر آتالانتا داشتیم تا سه روز بعد دوباره به میدان برویم. به نظرم در چنین لحظاتی، بهترین کار ساده سازی چیزهاست. امروز به بازیکنانم گفتم باید پیروزی را به یوونتوس و هوادارانش هدیه دهیم. فکر می کنم امشب بچه ها بازی خوبی انجام دادند، به خصوص این که بازی در خانه سالرنیتانا ساده نیست. امشب می توانستیم گل های بیشتری بزنیم. امشب توپ را خوب کنترل کردیم اما باید وقتی توپ وارد خطوط می شود، باید سرعت مان را بهتر کنیم. موراتا بابت گلش خوشحال نبود چون می توانست یک گل دیگر بزند.
ما یوونتوس هستیم و برای بهترین ها می جنگیم
حق با کیه لینی است؛ یوونتوس چیزهای زیادی به ما داده و در حال حاضر ما باید به یوونتوس کمک کنیم تا لطف باشگاه به ما جبران شود. باید مسئولیت پذیرتر باشیم تا نتیجه بگیریم؛ مقابل تیم های کوچک تر این کار را انجام ندادیم. امشب به بچه ها گفتم یک پیرمرد هست که باید هوایش را داشته باشیم؛ آن پیرمرد کیه لینی است چرا که تیم ما امشب بسیار جوان بود. ما دو بازیکن متولد 2000، یک بازیکن متولد 98 و یک بازیکن متولد 97 داشتیم و یک تیم جوان می تواند تحت فشار قرار گیرد. متاسفانه در لیگ وضعیت مان خوب نیست چون در چهار بازی معروف، یازده امتیاز از دست دادیم. با وجود این که از رقبا عقب افتاده ایم، مسئولیت ما یوونتوس بودن است و جاه طلبی رسیدن به بهترین ها را داریم. هر سال قهرمان شدن غیرممکن است اما تمام تلاش مان را می کنیم.

نبود ماروتا؟ DNA یوونتوس همیشه ثابت است
تحقیقات و بازجویی ها؟ ما کارمان را در زمین انجام می دهیم و می خواهیم این به نحو احسن انجام شود. طی دو سال گذشته من در یوونتوس نبوده ام و نمی دانم چه اتفاقاتی افتاده اما رئیس باشگاه در این خصوص صحبت کرده است. فراز و نشیب هایی داشته ایم اما مایه افسوس است زیرا با کیفیتی که داریم، می توانستیم بهتر عمل کنیم. بازیکنان هنوز مرا کامل نشناخته اند و بالعکس، من هم شناخت کاملی از آن ها ندارم. خلا چهره ای چون ماروتا؟ نه، یوونتوس رییس توانایی دارد و افرادی چون آریوابنه و کروبینی بسیار کاربلد هستند.  یوونتوس اصلا نسبت به گذشته تغییر نکرده است؛ افرادی می آیند و می روند اما DNA ثابت است

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.