سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

مهدی امیرآبادی: استقلال از نظر مهره شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارد

مهدی امیرآبادی: استقلال از نظر مهره شرایط بهتری نسبت به پرسپولیس دارد

مهدی امیرآبادی در خصوص وضعیت این روزهای استقلال صحبت هایی را بیان کرده است

به گزارش ایران ورزشی ، مهدی امیرآبادی در خصوص شرایط استقلال پیش از دربی روز شنبه به فارس گفت:

دربی همیشه بازی خاصی محسوب می‌شود. اینکه استقلال در جدول پایین‌تر از پرسپولیس است یا اینکه در بازی گذشته مساوی کرده و آنها پیروز شده‌اند در بازی شنبه اثری نخواهد داشت.
وی افزود:

استقلال در هفته‌های اخیر از داوری ضربه خورده و این موضوع را قبول دارم اما اعضای تیم باید بدانند امسال هواداران فقط قهرمانی می‌خواهند. در بازی گذشته بازیکنان خارجی استقلال فرصت سوزی کردند و اگر قرار است آنها چنین کیفیتی داشته باشند بهتر است بازیکنانی مثل محمدرضا آزادی و حسین زاده به میدان بروند.
کاپیتان اسبق استقلال تاکید کرد:

بازیکنان استقلال بدانند هواداران صبرشان مثل سال‌های گذشته نیست. آنها از هر بازی برد می‌خواهند  چون این تیمی که ما می بینیم همه چیز در اختیار دارد.مطمئنا اگر استقلال در دربی برنده شود 4 بازی تساوی پشت سر هم از ذهن مردم پاک می‌شود.
امیرآبادی با اشاره به این موضوع که نقش تماشاگران در فوتبال بسیار زیاد است گفت:

خوش به حال بازیکنانی که در این یکی دو سال بدون حضور تماشاگر در تیم بزرگی چون استقلال بازی کرده‌اند. آنهایی که از تیم‌های بدون تماشاگر به استقلال آمده‌اند راحت فوتبالشان را بازی می‌کنند اما امان از روزی که تماشاگران مجوز ورود به ورزشگاه‌ها را بگیرند. این بازیکنان بدانند هوادار همانطور که حمایت می‌کند اگر در ورزشگاه باشد قطعا پیروزی می‌خواهد و اگر تیم برنده نشود فشار روحی آنها بیش از حمایتشان روی بازیکنان اثر می‌گذارد.
وی در خصوص شرایط این روزهای پرسپولیس گفت:

پرسپولیس هنوز مدیرعامل ندارد اما می‌بینم که اعضای این تیم کارشان را انجام می‌دهند. آنها هم مشکلاتی دارند ولی روی تیمشان اثر منفی نگذاشته است. از طرفی آجرولو در استقلال شرایط را فراهم کرده و آرامش در تیم حکمفرما است. با این شرایط امیدوارم استقلال برنده دربی باشد.
مدافع اسبق استقلال با اشاره به نفرات دو تیم گفت:

استقلال از نظر مهره شرایط بهتری از پرسپولیس دارد. در هر پست 2-3 بازیکن خوب دیده می‌شود. بازیکنانی مثل حسین‌زاده، آزادی و حتی کریم‌زاده در آینده حرف‌های زیادی برای گفتن دارند و در این مدت بد کار نکرده‌اند.
امیرآبادی در پاسخ به این سوال که پیش بینی‌اش از دربی چیست عنوان کرد:

من هیچ وقت بازی را پیش بینی نمی‌کنم اما امیدوارم استقلال برنده بازی باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.