چهارشنبه ۹ فروردین ۱۴۰۲

فرانچسکو توتی: رئال مادرید برای جذب من حاضر به انجام هر کاری بود اما من با قلبم رم را انتخاب کردم

فرانچسکو توتی: رئال مادرید برای جذب من حاضر به انجام هر کاری بود اما من با قلبم رم را انتخاب کردم

فرانچسکو توتی، اسطوره باشگاه آاس رم در مصاحبه ای با اسپورت فاش کرد که بارسلونا هرگز برای جذب او تلاشی نکرد اما رئال مادرید حاضر بود هر کاری برای جذب او انجام دهد.

به گزارش ایران ورزشی، فرانچسکو توتی در این مورد توضیح داد:

صادقانه بگویم، در طول دوران حرفه ای ام هرگز با بارسلونا در مورد انتقال به کاتالونیا صحبت نکردم. برعکس، رئال مادرید حاضر بود برای جذب من هر کاری انجام دهد و وقتی بچه ای در شهر رم بودم، هوادار رئال مادرید بودم. در خارج از ایتالیا، رئال مادرید تیمی بود که مرا بیش از هر تیم دیگری به وجد می آورد. من همچنین متاسفم چون بارسلونا تیم فوق العاده ای برای تماشا است و خوب می شد اگر می توانستم آن جا بازی کنم. در دنیایی دیگر، باید ببینیم آیا بارسلونا قدمی برای جذب من برخواهد داشت یا خیر. برای من، ماندن در رم بهترین تصمیم بود. درست است که در لحظاتی از دوران حرفه ای ام، من به عقد قرارداد با رئال مادرید نزدیک بودم اما من با قلبم تصمیم گرفتم. طبیعی است که وقتی در تیم های مشخصی مانند رم بازی می کنید، برخلاف تیم هایی مانند رئال مادرید شانس کمتری برای قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا دارید اما رم لیگ قهرمانان من بود.
فرانچسکو توتی در ادامه در مورد بازگشت ژاوی به بارسلونا به عنوان سرمربی گفت:

شرایط کمی خاص است. حتی از بیرون ما در هر بازی شاهد پیروزی بارسلونا با اختلاف گل سه یا چهار بودیم. حال، تغییراتی در این تیم رخ داده است و یک انتقلاب واقعی در حال انجام است. آسان نخواهد بود اما مطمئن هستم که این باشگاه به سطوح بسیار بالایی باز خواهد گشت. اگر سرمربیگری ژاوی مانند فوتبال بازی کردنش باشد، فکر نمی کنم مشکلی پیش بیاید. در این بارسلونا بازیکنان جوان فوق العاده ای وجود دارند که آینده درخشانی خواهند داشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.