شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

سردبیر فرانس فوتبال: لواندوفسکی از قبل می دانست که مسی برنده توپ طلا می شود

سردبیر فرانس فوتبال: لواندوفسکی از قبل می دانست که مسی برنده توپ طلا می شود

لیونل مسی اخیرا دریافت هفتمین توپ طلای خود را جشن گرفت. این در شرایطی بود که برخی رسانه ها مدعی شدند روبرت لواندوفسکی تا آخرین لحظه از کسب توپ طلا مطمئن بوده و از انتخاب مسی متعجب شده است. پاسکال فره سردبیر فرانس فوتبال در این مورد توضیح داده است.

ایران ورزشی - سردبیر فرانس فوتبال در مصاحبه با بیلد گفت:

لواندوفسکی فقط یک بازی فوق العاده نیست بلکه یک انسان فوق العاده هم محسوب می شود. او از قبل می دانست که توپ طلا را دریافت نمی کند و مسی برنده توپ طلا می شود. نمی دانستم چند بازیکن برای این مراسم می آیند اما رفتار لواندوفسکی بسیار زیبا و هوشمندانه بود. حرکت او نشانه جوانمردی و احترام بود. نمی دانم چند نفر مانند او می توانستند این کار را انجام بدهند و با دانستن نتیجه، به مراسم احترام بگذارند.
لواندوفسکی می توانست سال گذشته فاتح توپ طلا شود البته تاکید می کنم که فقط می توانست چون ما چیزی نمی دانیم چراکه رای گیری انجام نشد. شاید به توپ طلا می رسید اما نمی خواهم در این مورد پیش بینی انجام بدهم. باید به تاریخ توپ طلا احترام بگذاریم که بر اساس رای گیری و یک سیستم دموکراتیک است اما اگر واقعیت را بخواهم بگویم، لواندوفسکی شانس زیادی برای دریافت توپ طلای سال گذشته داشت.
صحبت های مسی در مورد شایستگی لواندوفسکی برای دریافت توپ طلای 2020 را شنیدم. در این مورد فکر و بحث خواهیم کرد. به زمان نیاز داریم تا تصمیم بگیریم. نمی خواهیم تصمیم عجولانه اتخاذ کنیم اما احتمال آن [برگزاری توپ طلای 2020] را بررسی می کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.