سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

ساسولو 2 - ناپولی 2|سبز های ماپی صدرنشین نیم فصل را بالا و پایین می‌کنند!

ساسولو 2 - ناپولی 2|سبز های ماپی صدرنشین نیم فصل را بالا و پایین می‌کنند!

ساسولو در خانه موفق شد ناپولی صدرنشین را متوقف کند.

ایران ورزشی - ساسولو و ناپولی در چارچوب بازی های هفته پانزدهم فصل 22-2021 سری آ به مصاف هم رفتند که در نهایت بازی با نتیجه 2-2 به پایان رسید تا اختلاف ناپولی با تیم دوم جدول یعنی میلان به یک امتیاز کاهش یابد. گفتنی است ناپولی تا دقیقه 89 با نتیجه 2-1 پیروز این دیدار بود. ساسولو در وقت های تلف شده نیمه دوم نیز موفق به گلزنی شد اما گل دفرل توسط VAR رد شد. فابین رویز در دقیقه 66 بازی به دلیل مصدومیت تعویض شد و جای خود را به پولیتانو داد. کالیدو کولیبالی نیز در دقیقه 80 به دلیل مصدومیت تعویض شد و جای خود را به خوان خسوس داد.

ساسولو 0-1 ناپولی؛ فابین رویز 51': دریس مرتنز با زرنگی توپ گیری کرد، توپ به زیلینسکی رسید و این بازیکن با یک پاس عرضی توپ را به رویز رساند. این هافبک اسپانیایی نیز با شوتی زیبا از پشت محوطه جریمه، گل اول ناپولی را به ثمر رساند.

ساسولو 0-2 ناپولی؛ دریس مرتنز 60': زیلینسکی با ارسالی کوتاه و دقیق از سمت راست توپ را به مرتنز رساند و این مهاجم با فرصت طلبی از این موقعیت بهره برد تا گل دوم تیمش را به ثمر برساند.

ساسولو 1-2 ناپولی؛ جانلوکا اسکاماکا 72': کیریاکوپولوس از سمت چپ توپ را به داخل محوطه جریمه ناپولی ارسال کرد. جانلوکا اسکاماکا پس از استپ توپ با سینه، با پای راست و ضربه ای محکم به شکل والی، دروازه ناپولی را باز کرد.

ساسولو 2-2 ناپولی؛ جانمارکو فراری 89': دومنیکو ضربه خطایی که به سود ساسولو اعلام شده بود را با ارسالی بلند به داخل محوطه جریمه فرستاد و فراری بالاتر از سایر بازیکنان، با سر به توپ ضربه زد و توپ را به کنج دروازه ناپولی فرستاد تا بازی به تساوی کشیده شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.