سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

کلوپ: دیدار دیشب بهترین عملکردمان در گودیسون پارک بود؛ قدم بزرگی در مسیر پیشرفت برداشتیم

کلوپ: دیدار دیشب بهترین عملکردمان در گودیسون پارک بود؛ قدم بزرگی در مسیر پیشرفت برداشتیم

یورگن کلوپ می گوید لیورپولی ها با نمایش دیشب توانستند قدم بزرگی در مسیر پیشرفت بردارند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اسکای، لیورپول شب گذشته در لیگ برتر در خانه اورتون و در دربی مرسی ساید به میدان رفت و توانست تیم حریف را با نتیجه 4 بر یک در هم بکوبد. این بهترین پیروزی قرمزها در گودیسون پارک از سال 1982 به بعد بود. بعد از این دیدار یورگن کلوپ، سرمربی آلمانی لیورپول در جمع خبرنگاران در مورد این برد گفت:

از زمانی که به لیورپول آمده ام این بهترین عملکردمان در گودیسون پارک بود. چندین نمایش خوب اینجا داشتیم اما هیچ کدام به خوبی دیشب نبود. هیچوقت به اندازه دیشب خونسرد نبودیم. هیچوقت به اندازه دیشب قانع کننده بازی نکردیم به همین خاطر هم برنده مسابقه شدیم و به همین خاطر خوشحالم.
مربی آلمانی در ادامه گفت:

از زمانی که در لیورپول بودم، همیشه باید یاد می گرفتیم در چنین مسابقاتی چطور بازی کنیم. باید بازی در الدترافورد، گودیسون پارک و... را یاد می گرفتیم و دیشب نشان دادیم قدم بزرگی در مسیر پیشرفت برداشته ایم و این خیلی خوب است. این برد هیچ معنایی برای آینده ندارد اما نشان می دهد برای پیروزی بر چنین تیم هایی باید به چنین سطحی برسیم.

یورگن کلوپ معتقد است با توجه به اتفاقات گذشته در گودیسون پارک شاگردانش به خوبی توانستند احساساتشان را کنترل کنند و گفت:

  ما یک تیم فوتبال بسیار احساسی هستیم اما همیشه باید طرز فکر درستی داشته باشید. احساسات چیز خوبی است اما مهم ترین چیز نیست. دو شهرآورد مقابل اورتون و منچستریونایتد مسابقات مهمی هستند. باید یاد بگیریم اگر می خواهیم بهترین عملکردمان را داشته باشیم، چطور خونسرد باقی بمانیم. به بازیکنانم گفتم هر اتفاقی در گذشته افتاده، باید 100 درصد با خودشان صادق باشند. وقتی به گذشته نگاه می کنم. هیچ شهرآوردی در گودیسون پارک نبوده که بعدش پیش خودم فکر کنم. عجب بازی خوبی بود، تقریبا بی نقص بودیم. به همین خاطر جای زیادی برای پیشرفت وجود داشت. می خواستم بالغانه رفتار کنیم.
کلوپ در پایان خاطر نشان کرد:

دوست داشتم تیمم با خشم بازی کند اما به شکل فوتبالی. نمی توانید بدون خشم یا طمع توپ را پس بگیرید یا ضدپرس بزنید اما گاهی اوقات هم باید توپ را در زمین بچرخانید و برای این کار نیاز به طرز فکری متفاوت دارید و این چیزی بود که امشب داشتیم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.