جمعه ۳۰ اردیبهشت ۱۴۰۱

آنچلوتی: می توانید عذاب بکشید اما پیروز شوید؛ رئال مادرید یعنی همین

آنچلوتی: می توانید عذاب بکشید اما پیروز شوید؛ رئال مادرید یعنی همین

رئال مادرید امشب در سانتیاگو برنابئو اتلتیک بیلبائو را شکست داد تا روند درخشان تیم کارلتو ادامه پیدا کند.

به گزارش ایران ورزشی؛ کارلو آنچلوتی پس از کسب سه امتیاز سخت از این مسابقه، در گنفرانس خبری بعد از بازی حاضر شد و در خصوص اتفاقات بازی امشب و وضعیت تیمش در مقطع فعلی صحبت کرد:

اگر بخواهم صادقانه بگویم، نیمه دوم را بیشتر دوست داشتم چون تیم سختی کشید. بله در نیمه اول بر بازی مسلط بودیم اما کار زیادی انجام ندادیم. ما می توانیم عذاب بکشیم اما برنده شویم. این رئال مادرید است. اتلتیک تیم خوبی است. آن ها در بازی های خارج از خانه این فصل شکست نخورده بودند و دو روز بیشتر از ما استراحت داشتند. سختی زیادی کشیدیم اما می دانستیم که چطور باید کارمان را انجام بدهیم.
  تیمی را بردیم که دو روز بیشتر از ما استراحت کرده بود. آن ها در رقابت های اروپایی هم حضور ندارند. بنابراین از بازی تیم راضی هستم. کاملا رضایت دارم. به خصوص از بخش پایانی مسابقه که فشار و شدت کار بیشتر شده بود.
کورتوا همه چیز را مهار می کند. حتی در جلسات تمرینی، او به مهاجمان ما اجازه گلزنی نمی دهد؛ هرگز. کورتوا بهترین دروازه بان دنیا است؟ من با دروازه بان های تراز اول زیادی کار کرده ام؛ ایکر، بوفون، نویر... قطعا کورتوا هم یکی از بهترین ها است. در حال حاضر، برای ما او بهترین است.

آیا بازیکنان خسته هستند؟ بله آن ها در پایان مسابقه خسته بودند. وقتی که رقبا بیشتر از ما استراحت می کنند، این اتفاق طبیعی است. من بازیکنانی با کیفیت های بالاتر و تکنیک بهتر را از ابتدا در زمین بازی قرار می دهم. سپس می توانیم از بازیکنانی که انرژی بیشتری دارند استفاده کنیم. ما سه بازی نزدیک و بدون زمان برای استراحت داریم. لازم است که تصمیماتی در این مورد بگیرم.
این که در هفت مسابقه متوالی برنده شده ایم اتفاقی نیست. این تیم هرگز دستانش را پایین نمی آورد و بازیکنان تعهد فوق العاده ای به تیم دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.