چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

مورینیو: اگر جای زانیولو بودم، از سری آ می رفتم؛ برای بازی با اینتر باید یک ترکیب جدید اختراع کنم

مورینیو: اگر جای زانیولو بودم، از سری آ می رفتم؛ برای بازی با اینتر باید یک ترکیب جدید اختراع کنم

پس از باخت 1-0 آاس رم مقابل بولونیا در هفته پانزدهم سری آ، ژوزه مورینیو گفتگویی با خبرنگاران داشت.

به گزارش ایران ورزشی؛ سرمربی رم در مصاحبه با DAZN گفت:

به میهایلوویچ و بولونیا تبریک می گویم. آنها بسیار خوب بازی کردند. به بازیکنان خودم هم تبریک می گویم. آنها مقابل همه چیز [اشاره به بدشانسی] و همه کس [اشاره به داور] با تمام وجود بازی کردند. مصدومیت ها قبل از بازی؛ مصدومیت ها در جریان بازی و مصدومیت پنهان بازیکنانی که 90 دقیقه در زمین بودند. سپس اتفاقاتی در زمین افتاد اما با همه این اتفاقات، بازیکنان من به سختی تلاش کردند. به بازیکنانم افتخار می کنم و هیچ حس منفی نسبت به آنها ندارم. من حامی بازیکنانم هستم. برای روز شنبه مقابل اینتر باید یک ترکیب جدید از خودم اختراع کنم. شانس آوردم که مانچینی را تعویض کردم وگرنه او هم مثل آبراهام و کارسدورپ محروم می شد.
داوران سری آ؟ می خواهم چیزی بگویم که فارغ از علایق من به عنوان سرمربی رم است. شاید اگر جای زانیولو بودم، به این موضوع فکر می کردم که بازی در سری آ به معنی قرار گرفتن همه چیز مقابل من است. [همه اتفاقات بر ضد زانیولو است] به این فکر می کردم که برای مدتی طولانی نمی توانم در سری آ بمانم و باید از ایتالیا بروم. زانیولو در هر بازی رنج زیادی تحمل می کند و برای او ناراحت هستم.
گفتنی است زانیولو در این بازی همچون اکثر دیدارهای این فصل بارها پس از برخورد با بازیکنان بولونیا متوقف شد اما داور اعتقادی به خطا نداشت و در نهایت کارت زرد گرفت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.