چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

سیمونه اینزاگی: باید به روند خوب خود ادامه دهیم؛ چالهان اوعلو بازی به بازی بهتر می شود

سیمونه اینزاگی: باید به روند خوب خود ادامه دهیم؛ چالهان اوعلو بازی به بازی بهتر می شود

اینزاگی می گوید شاگردانش باید به روند خوب خود ادامه دهند زیرا هنوز در رتبه سوم هستند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اینتر نیوز، اینزاگی پس از پیروزی 2-0 تیمش مقابل اسپتزیا به DAZN گفت:

مسابقه مهمی بود که باید فورا با رویکردی مناسب برای آن آماده می شدیم. بازیکنانم پر شور و با نگرشی درست بودند و از این مسابقه راضی هستم به ویژه به این خاطر که موفق شدیم دروازه خود را با وجود چندین غائب بسته نگه داریم. ما هرگز فرم خود مقابل حریفی که با عقب نشینی به دنبال استفاده از ضد حمله ها بود را از دست ندادیم با این حال می دانیم که هنوز کاری انجام نداده‌ ایم و روز شنبه منتظر یک مسابقه سخت دیگر در رم هستیم.
هاکان چالهان اوعلو بازیکنی با کیفیت است و برای تطبیق در اینتر تمام تلاش خود را انجام داده است. هاکان بازی به بازی در حال بهتر شدن است و از کار و تلاش او و بقیه بازیکنان راضی هستم. ما در حال رشد هستیم و مسابقات پیچیده ای در انتظار ما هستند، اما با این اتحاد و میل و اراده می توانیم حتی بهتر عمل کنیم.
15 پاس متوالی برای زدن گل اول؟ در حرکت دادن توپ خوب عمل کردیم، در مقابل ونتزیا نیز هاکان پس از رد و بدل شدن 22 یا 23 پاس متوالی موفق به گلزنی شد. وقتی برابر تیمهایی که دفاعی بازی می کنند قرار می گیرید، باید در پاسکاری با کیفیت عمل کنید.

دومفریز؟ او خیلی خوب کار کرد، من همیشه از او به صورت چرخشی با دارمیان استفاده می کردم. اتفاق ناگواری با مرتکب شدن خطای پنالتی مقابل یوونتوس برای دومفریز رخ داد اما فراموش نکنیم او از لیگ دیگری می آید و باید صبور بود زیرا مطمئناً می تواند به ما کمک زیادی کند. او همیشه به بهترین شکل تمرین می کند و پس از بازی با یووه دست از تلاش بر نداشت.
وضعیت مصدومان؟ در چند روز آینده خواهیم دید. ما مشکلاتی داشتیم و امیدواریم برخی از آنها را هرچه زودتر در اختیار داشته باشیم تا انتخاب ها برایمان بیشتر شود. امروز با وجود اینکه تنها دو مدافع همیشگی خود را در اختیار داشتم آرام بودم. ما همچنین می‌توانیم یک هافبک را به خط دفاعی بیاوریم و یا از خط دفاعی چهار نفره استفاده کنیم. خوشحالم زیرا به چند برد متوالی دست یافته ایم، اما باید به این مسیر ادامه دهیم زیرا هنوز دو تیم در جدول بالاتر از ما هستند و آتالانتا را نیز باید در نظر گرفت (تیم رده چهارم).

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.