جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

دنزل دومفریز: می دانم که از زمان ورود به اینتر فراز و نشیب زیادی داشته ام

دنزل دومفریز: می دانم که از زمان ورود به اینتر فراز و نشیب زیادی داشته ام

دنزل دومفریز، وینگ بک هلندی اینتر می گوید بازی کردن در ورزشگاه جوزپه مه آتزا احساس خوبی برایش به همراه دارد.

ایران ورزشی -  دنزل دومفریز که در تابستان 2021 با رقم 12.5 میلیون یورو به اینتر آمد تا جانشین اشرف حکیمی شود، هنوز نتوانسته خود را در تیم جدیدش ثابت کند. این بازیکن هلندی پس از دیدار نراتزوری مقابل اسپتزیا به اینتر تی وی گفت:

مهمترین چیز این بود که پیروز شویم و بابت کسب 3 امتیاز خوشحالیم. خیلی خوب کار کردیم و قدرت خود را نشان دادیم. ما یک گل زیبا زدیم و سپس لائوتارو به خوبی توانست با گل کردن پنالتی کار را بر حریف تمام کند. بازی کردن در سن سیرو حس خوبی داشت زیرا خیلی وقت بود در این ورزشگاه در ترکیب اولیه قرار نگرفته بودم و فکر می کنم از آخرین مرتبه ای که 90 دقیقه برای اینتر بازی کرده بودم نیز مدت زیادی گذشته بود. همیشه بازی کردن در این ورزشگاه و مقابل طرفداران احساس خوبی به همراه دارد.
با خودم صادق هستم و می دانم که از زمانی که به اینتر ملحق شده ام، فراز و نشیب های زیادی داشته ام و می توانستم بهتر بازی کنم اما من نیز انسان هستم. هنگامی که خوب نباشم، اولین فردی هستم که آن را می فهمم اما روند تطبیق پذیری من سرعت بیشتری گرفته است. میل و اراده من این است که پیشرفت کنم و از آنجایی که هنوز به طور کامل نمی توانم ایتالیایی صحبت کنم، هم تیمی هایم به ویژه دی فرای، ژکو، پریشیچ، دی آمبروزیو و هاکان به منظور جا افتادن در تیم کمک زیادی به من کرده اند. در حال حاضر همه چیز خیلی بهتر است و احساس خوبی دارم. مطمئن هستم که می توانم کارهای بیشتری انجام دهم. هواداران اینتر هنوز تمام کیفیت و ویژگی های من را ندیده اند. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.