چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

احتمال بازجویی از رونالدو در جریان پرونده حساب سازی های یوونتوس

احتمال بازجویی از رونالدو در جریان پرونده حساب سازی های یوونتوس

نشریه گاتزتا مدعی شده است شاید دادستانی تورین در هفته های آینده ستاره پرتغالی منچستریونایتد را مورد بازجویی قرار دهد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، چند روزی است تعدادی از سران باشگاه یوونتوس نظیر آندره آ آنیلی، پاول ندود، فابیو پاراتیچی و... در جریان تعدادی از مسائل مالی باشگاه تحت بازجویی دادستانی تورین قرار دارند. حال نشریه ایتالیایی گاتزتا مدعی شده این امکان وجود دارد که پای کریستیانو رونالدو نیز به این بازجویی ها باز شود.

گویا دادستان تورین از وجود توافقی محرمانه بین کریستیانو رونالدو و سران بانوی پیر باخبر شده است. شنیده ها حاکی از این است که نوارهایی ضبط شده از مکالمه های تلفنی سران یوونتوس پیدا شده است که طی آن از مدارکی صحبت می شود که نباید وجود داشته باشند و اگر چه دادستان تورین هنوز نتوانسته این مدارک را پیدا کند اما سران یوونتوس هم نتوانستند توضیحی قانع کننده در مورد ماهیت توافقشان با کریستیانو رونالدو ارائه کنند.

ستاره پرتغالی یکی از بازیکنانی بود که بعد از شیوع ویروس کرونا حاضر شد از بخشی از حقوق خود برای کمک به باشگاه صرف نظر کند اما گویا صحبت هایی انجام شده بود که این مبلغ ها به صورت پاداش در سال آینده به رونالدو بازگردانده شود. با این حال با توجه به رفتن یوونتوس به منچستریونایتد در طول تابستان حالا مشخص نیست چه بر سر این توافق و پول ها آمده است.

دادستان تورین می خواهد در مورد این توافق شفافیت وجود داشته باشد زیرا این توافق در مدارک موجود نیست و به همین خاطر این امکان وجود دارد که در هفته های آینده بازجویی هایی از رونالدو صورت بگیرد تا این مساله به طور کامل شفاف شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.