چهارشنبه ۶ بهمن ۱۴۰۰

فرشاد فرجی: تا زمانی که VAR نباشد شاهد فوتبال پاک نیستیم / امیدوارم اشتباهات داوری علیه ما عمدی نباشد

فرشاد فرجی: تا زمانی که VAR نباشد شاهد فوتبال پاک نیستیم / امیدوارم اشتباهات داوری علیه ما عمدی نباشد

فرشاد فرجی در فاصله 72 ساعت مانده به دربی بزرگ پایتخت مصاحبه ای کرده که خواندنش خالی از لطف نیست.

به گزارش ایران ورزشی، مصاحبه فرشاد فرجی را می خوانید:

سه هفته برد نداشتید اما جلوی نفت آبادان و مسجد سلیمان بردهای خوبی کسب کردید به خصوص اینکه در بازی با صنعت نفت بردتان با حضور هواداران بود. در این ارتباط برای مان بگو.

امسال واقعا فصل سختی را شروع کردیم. از آنجایی که بازی های آسیایی هم داشتیم استراحت مان کم و فشار روی بازیکنان ما زیاد بود. در کنارش تغییراتی هم داشتیم نیاز به هماهنگی داشتیم ولی خدا را شکر توانستیم همزمان با ورود هواداران، یک برد دلچسب بیاوریم و مسجد سلیمان را هم شکست دهیم. در کل به شرایط ایده آل جدول رسیدیم. امیدوارم این روند رو به رشد ادامه داشته باشد قطعا حضور هواداران باعث دلگرمی مان است و با انرژی مثبت می توانند خیلی در ادامه راه و بازی های پیش رو کمک مان کنند.
در دو بازی گذشته داوری ها اشتباهاتی علیه تیم پرسپولیس داشته است به خصوص در بازی با صنعت نفت که هم گل سالم مهدی عبدی را تشخیص نداد و هم اینکه یک پنالتی مسلم برای تان نگرفت نظر خودت در این باره چیست؟

من هیچ وقت در مورد داوری ها صحبت نمی کنم ولی حس می کنم امسال داوری ها خیلی به ضرر پرسپولیس شده است و اشتباهات شان در روند نتیجه گیری ما مستقیما تاثیر گذاشته است. امیدواریم که این اشتباهات داوری سهوی باشد و عمدی در کار نباشد ولی تا زمانی که VAR وارد فوتبال ما نشود، شاهد فوتبال پاک نیستیم.
شش هفته از لیگ گذشته ارزیایی ات از لیگ امسال و مدعیان چیست؟

لیگ سختی داریم، تمام تیم ها مدعی اند، تمام تیم ها پرقدرت اند و تقریبا اکثر تیم ها در یک سطح هستند و امسال هم مثل سال گذشته برای قهرمانی تا هفته های آخر طول می کشد و ما تمام سعی و تلاش خود را می کنیم و توکل مان به خداست.
شنبه دربی است و نتیجه آن برای هواداران بسیار مهم است. پرسپولیس باز هم مدعی خواهید بود؟

پرسپولیس همیشه مدعی خواهد بود، ما تیم قدرتمندی هستیم و همیشه برای همه ادوار لیگ هدف های بزرگی داریم چرا که هواداران بزرگی داریم و باشگاه بزرگی هستیم باید هم هدف های بزرگی داشته باشیم. دربی هم بالاخره شرایط خودش را دارد امیدواریم که بتوانیم سربلند بیرون بیاییم و دل هوادارن مان را شاد کنیم.
یک مقدار در مورد دربی بیشتر صحبت کن.

به هرحال دربی مسابقه بزرگی است و همه بازیکنان به خوبی این مساله را می دانند. ما برای اینکه روند رو به رشد خودمان را ادامه بدهیم به چیزی جز برد در این مسابقه فکر نمی کنیم البته استقلال هم شرایط خودش را دارد و می دانیم که بازی سختی را پیش رو داریم اما مطمئن باشید ما برای کسب پیروزی به میدان می رویم و سعی می کنیم فوتبالی را ارائه بدهیم که هواداران مان از دیدن آن لذت ببرند. فقط ای کاش اجازه بدهند هواداران هم حتی به صورت محدود به ورزشگاه بیایند کسب برد مقابل آنها آن هم در دربی بسیار لذت بخش خواهد بود.
شرایط خودت چطور است؟ برخی خبرگزاری ها نوشتند یک مدافع پرسپولیس به تیم ملی دعوت شده و بسیاری نام شما را عنوان می کنند. به تیم ملی دعوت شدی؟

مطمئنا آرزوی هر بازیکنی است به تیم ملی دعوت شده و برای تیم ملی کشورش بازی کند. یعنی در واقع به کشورش خدمت کند من هم از این قائده مستثنی نیستم. من تمام سعی و تلاش خودم را می کنم که عملکرد مثبتی داشته باشم و هر موقع صلاح بدانند در خدمت تیم ملی هستم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.