شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

برگومی: سیمونه اینزاگی هر کاری کرد تا لوکاکو بماند اما این غیرممکن بود

برگومی: سیمونه اینزاگی هر کاری کرد تا لوکاکو بماند اما این غیرممکن بود

نراتزوری بدون لوکاکو هم عملکرد خوبی داشته و جوزپه برگومی از این موضوع غافلگیر شده است.

ایران ورزشی؛ روملو لوکاکو مهاجم کلیدی فصل گذشته اینتر در تابستان به چلسی پیوست و نراتزوری در خط حمله کوریا و ژکو را خریداری کرد. جوزپه برگومی، اسطوره اینتر در گفتگو با اسکای ایتالیا گفت:

فارغ از اینکه چه کسی به زمین برود، اینتر خوب بازی می کند. من هرگز به سیمونه اینزاگی شک نداشتم. با این حال به فروش روملو لوکاکو شک داشتم زیرا فکر می کردم او برای اینتر یک بازیکن حیاتی است. با اینزاگی صحبت کردم و او به من گفت هر کاری لازم بوده انجام داده تا لوکاکو را قانع کند در اینتر بماند اما فهمید که ماندن او غیرممکن است.
اینزاگی از توانایی های لوکاکو آگاه بود. او می دانست که لوکاکو برای اینتر کلیدی است. با این حال اینتر ژکو را جذب کرد و چالهان اوعلو هم طی ماه اخیر از نظر ذهنی پیشرفت کرده است. اینتر مجبور بود سبک بازی اش را تغییر دهد اما آنها خوب بازی می کنند و با نفرات بالایی حمله می کنند.
ژکو با 10 گل در 20 بازی بهترین گلزن این فصل اینتر بوده است. اینتر با زدن 36 گل در 15 بازی بهترین خط حمله این فصل سری آ را داشته است. میلان 33 گل و ناپولی و آتالانتا 32 گل زده اند. لوکاکو بیش از یک ماه از میادین دور بود و در 13 بازی این فصل برای چلسی 4 گل زده است. اینتر شب گذشته موفق شد اسپتزیا را شکست دهد و شنبه در المپیکو به مصاف رمِ مورینیو می رود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.