سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

خوان لاپورتا: مجانی بازی کردن مسی؟ او باید این درخواست را می داشت، نه من

خوان لاپورتا: مجانی بازی کردن مسی؟ او باید این درخواست را می داشت، نه من

ماه گذشته بود که خوان لاپورتا، رییس بارسلونا صحبت های عجیبی درباره ماجرای تمدید قرارداد لیونل مسی با بارسلونا انجام داد و گفت امیدوار بود مسی مجانی برای بارسا بازی کند. این صحبت ها با واکنش ستاره آرژانتینی پاری سن ژرمن همراه شد. مسی گفت صحبت های لاپورتا ناراحتش کرده و هیچ کس از طرف باشگاه بارسلونا نخواست تا او برای بارسلونا مجانی بازی کند.

ایران ورزشی - خوان لاپورتا که امروز در TV3 کاتالونیا حاضر شد و ابتدا در خصوص ماجرای تمدید قرارداد دمبله با بارسلونا صحبت کرد، بار دیگر به مسئله مجانی بازی کردن مسی برای بارسلونا اشاره کرد و مدعی شد این ستاره آرژانتینی خودش می خواسته به صورت رایگان قراردادش را تمدید کند:

توپ طلای لیونل مسی؟ نتوانستیم در پاریس صحبت کنیم اما رسیدن این جایزه به مسی باعث شد احساس شادی و غرور کنم چون مسی شایسته اش بود و نیمی از سال 2021 را در بارسلونا سپری کرده بود. ماجرای مجانی بازی کردن مسی؟ نمی دانم چطور می توانست ممکن باشد زیرا بحث دستمزد و قوانین آن مطرح بود اما هرگز نگفتم او خواسته مجانی برای بارسلونا بازی کند. مسی بهترین بازیکن دنیاست و داشتن چنین انتظاری از او بیهوده است اما به هرحال او خودش باید در این خصوص تقاضا می کرد، نه من. بازگشت مسی به بارسلونا؟ باشگاه با بهترین بازیکن تاریخ خود و تاریخ فوتبال رابطه خوبی دارد. هر چه از دستمان بر می آمد انجام دادیم اما آغوش بارسلونا به روی بازیکنان سابقش باز است چون این جا خانه آن هاست. مسی گفته می خواهد به عنوان مشاور فنی برگردد. همیشه خوب است کسانی که بارسلونا را قدرتمند ساخته اند، به تیم برگردند درست مثل ژاوی و گواردیولا.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.