سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

از هر نظر آماده دربی هستیم و به وضوح در زمین «فوتبال قابل احترام پرسپولیس» را می‌بینید

حمید مطهری: دربی 97 در کتاب تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شد

حمید مطهری: دربی 97 در کتاب تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شد

حمید مطهری در نشست خبری پیش از دیدار مقابل استقلال در هفته هشتم لیگ برتر شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، حمید مطهری در خصوص این دیدار گفت:

سلام می‌کنم به هواداران فهیم باشگاه پرسپولیس، فردا یک بازی خیلی خاص داریم که در کتاب تاریخ فوتبال ایران ثبت خواهد شد. خیلی مهم است که قوائد فوتبال در این بازی رعایت شود و بتوانیم یک حس خوب به بینندگان و هواداران دو تیم ارائه دهیم. تمرینات خیلی خوبی بعد از بازی با نفت مسجد سلیمان انجام دادیم. به بچه ها تبریک می‌گویم. یک گروه مبارز و جنگجو هستیم که از در کنار هم بودن لذت می‌بریم و خودمان را آماده یک نبرد تمام عیار کردیم.
وی افزود:

امروز آخرین جلسه آنالیز خودمان را در مورد استقلال داریم. در مورد جزییات نمی‌خواهم توضیحات زیادی ارائه دهم و روز شنبه به وضوح این موضوع را در زمین خواهید دید. دوست داریم یک فوتبال قابل احترام همراه سه امتیاز داشته باشیم. این سه امتیاز خیلی برای هوادار و ما مهم است. می‌خواهیم یک فوتبال تماشاگرپسند ارائه دهیم که هواداران از دیدنش لذت ببرند.

مربی پرسپولیس در مور غیبت یحیی گل‌محمدی در نشست خبری توضیح داد:

آقای گل محمدی بابت عدم حضور در نشست عذرخواهی کردند چرا که به دلیل کسالت نتوانست به نشست بیاید و من هم به نوبه خودم از اصحاب رسانه عذرخواهی می‌کنم.
مطهری در مورد حواشی ایجاد شده قبل از بازی میان مدیران دو باشگاه گفت:

این سوال قشنگی نیست و راجع به این موضوع خیلی می‌توانم صحبت کنم و صحبت‌های زیادی هم دارم ولی خودم را وارد این ماجرا نمی‌کنم چرا که احساس می‌کنم اگر وارد این موضوع شوم باعث خوشحالی تیم حریف خواهم شد. ما همواره سعی داریم حرف‌هایمان را در زمین مسابقه بزنیم. یکی از بزرگان هم صحبتی داشت که اگر می‌خواهید خواب‌هایتان تعبیر شود باید اول از خواب بیدار شوید.
وی در مورد مصدومان تیمش هم توضیح داد:

ما سیدجلال حسینی و احسان پهلوان را برای این بازی قطعاً در اختیار نداریم و وضعیت کمال کامیابی‌نیا هم امروز مشخص خواهد شد. باید جواب MRI او بیاید تا مشخص شود میزان مصدومیتش چقدر است و می‌توانیم از او استفاده کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.