سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

منچسترسیتی هم از جوانان استفاده می کند؛ موعود بنیادی فر انتخاب خوبی بود

فرهاد مجیدی: استقلال یعنی هوادار؛ تا حرف می زنیم می گویند فرار رو به جلو است

فرهاد مجیدی: استقلال یعنی هوادار؛ تا حرف می زنیم می گویند فرار رو به جلو است

فرهاد مجیدی در نشست خبری پیش از دربی 97 در هتل اسپیناس تهران شرکت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، فرهاد مجیدی در خصوص مسابقه فردای تیمش اظهار داشت:

در ابتدا از نوری فر و نصیری تشکر می کنم، ما وقتی به سازمان لیگ می رفتیم باید از بانک رد می شدیم.
وی افزود:

یک روز می خواستم به سازمان لیگ بروم یک نفر گفت کجا می روید؟ باید فیش بگیرید! من گفتم می خواهم به سازمان لیگ بروم.

سرمربی استقلال تصریح کرد:

من به تیمم ایمان دارم، بازیکنان استقلال بسیار باهوش هستند و بعدها مشخص می شود چرا این صحبت را انجام دادم. پرسپولیس تیم خوبی دارد ولی ما تفکرمان بازی هجومی است و برای برد وارد زمین می شویم.
وی در خصوص مصدومان تیمش گفت:

متاسفانه وریا غفوری دچار مصدومیت شده و با بازی فوق العاده ای که انجام داد شرایط او هنوز مشخص نیست. دکترهای تیم ما در حال تلاش هستند تا او به شرایط بازی برسد. رضاوند هم مصدوم است و هنوز وضعیتش مشخص نیست.
سرمربی استقلال در خصوص داوری گفت:

متاسفانه تا ما حرف می زنیم می گویند فرار رو به جلو است. در لیگ بازی نداریم یک تیم 8-9 موقعیت در یک مسابقه ایجاد کند. به نظرم انتخاب این داور انتخاب خوبی بود.
مجیدی در خصوص غیبت تماشاگران استقلال گفت:

در این 2 سال هنوز در حضور تماشاگران استقلال تیمم نباخته است. مطمئن باشید استقلال یعنی هوادار. بروید از بازیکنان استقلال سوال کنید وقتی می خواهند بازیکن انتخاب کنم 50 درصد به خاطر هواداران است. وقتی بازیکن از تونل می خواهد بالا بیاید انگیزه می گیرد. خنده دار است که می گویند نبود هواداران به سود من است. مطمئن باشید نبود هواداران به ضرر من است.
وی در خصوص اینکه آیا ممکن است رضایی فردا برای استقلال باز هم بازی کند گفت:

اجازه بدهید در مورد ترکیب حرف نزنم. جوان ها باید بیایند و بازی کنند. شما فکر می کنید منچسترسیتی پول ندارد بازیکن بخرد؟ آنها هم از جوانان استفاده می کنند. این موضوع باید جا بیفتد. بازیکنانی مثل حسین زاده، رضایی و صادقی قطعا در آینده حرف های زیادی خواهند داشت.
خبرنگاری سوال کرد که ‌آیا این مساله تبلیغات محیطی تاثیری در کار شما دارد یا خیر که مجیدی گفت:

اجازه بدهید در حیطه کاری خودم صحبت کنم و اصلا به این مسائل فکر نمی کنم.
سرمربی تیم استقلال در پاسخ به این سوال که آیا قبول دارد تیمش تغییرات زیادی در هر هفته در ترکیب خود دارد پاسخ داد:

من فکر نمی کنم اینطور باشد، ما بر اساس سیستم تیم مقابل در این یکی دو هفته ترکیب را به صورت جزئی عوض کردیم. اینکه می گویید ترکیب ما تغییرات زیادی داشته را قبول ندارم.
مجیدی در خصوص جدال لفظی مدیران دو باشگاه استقلال و پرسپولیس و اینکه ‌آیا این موضوع روی بازیکنان و کادر فنی دو تیم تاثیر دارد یا خیر گفت:

من با بازیکنانم در طول هفته صحبت کردم. مهمترین مساله در این بازی تمرکز است. موردی که شما گفتید را به بازیکنانم گفتم. از بازیکنانم خواستم اصلا به این مسائل ورود نکنند. یعنی اگر شما در مورد جزئیات و صحبت های مدیران عامل دو باشگاه سوال کنید من هیچ اطلاعی  از آن ندارم.

نوری فر در ادامه بیان کرد:

از چند روز قبل اعلام کردیم کنفرانس را خودمان برگزار کنیم. حرف مان تغییر نکرد. من خودم با مدیررسانه ای پرسپولیس تماس گرفتم و از آنها دعوت کردم که تشریف بیاورند. ایشان اعلام کردند که از هفته آینده خودشان کنفرانس را برگزار می‌کنند و این هفته به سازمان لیگ می‌روند. دلیلش را نمی‌دانم. من هم تاکید کردم در دربی برگشت نیز واکنش استقلال شبیه همین واکنش است. توقع داشتیم آنها بیایند.
او ادامه داد:

ما نباید تحت تاثیر فضاهای هواداری باشیم. قطعا اگر باشگاه پرسپولیس هم به نشست خبری می‌آمدند، ما در بازی برگشت همین کار را می‌کردیم. به هر حال همین که باشگاه پرسپولیس از هفته بعد قصد دارد نشست را خودش برگزار کند، مساله مهمی است. این موضوع حق طبیعی باشگاه استقلال است و بابت این اتفاق خوشحالیم.

مدیررسانه ای استقلال درباره بیانیه تند سازمان لیگ درباره نشست خبری تاکید کرد:‌

ما هر اطلاعیه ای که سازمان لیگ داد، به صورت رسمی و رسانه ای پاسخ دادیم. دوستان هر موضوعی گفتند با بند قانونی پاسخ بودیم. دوستانی که امروز در این مکان غایب بودند، کار غیرقانونی انجام دادند.
نوری فر درباره موضوع شکایت از بازیکن گابنی گل‌گهر افزود:

نزدیک دربی است و نمی‌خواهم وارد آن موضوع شوم. ما جدی و قاطعانه پیگیری می‌کنیم. تمام مستندات و شواهد حکم بر این دارد بازی باید 3 بر صفر به سود استقلال شود. حتما دلایلی داریم که نخواهند بازی را به سمت فدراسیون گابن ببرند. باید به پرونده و مستنداتش مسلط باشیم. چیزی که من دیدم و پیگیری کردم، به طور قطع حق با باشگاه استقلال است. بلافاصله در فرودگاه سیرجان ما شکایت کردیم . به ناظر بازی هم اعلام کردیم. هواداران استقلال مطمئن باشند پیگیر موضوع هستیم تا بتوانیم نتیجه را برگردانیم. ما دو امتیاز در سیرجان برای خودمان قائل هستیم.
او در پایان درباره درخواست باشگاه برای در اختیار گرفتن تبلیغات محیطی دربی افزود:

این موضوعی است که در بازی نساجی پیش آمد. پیش بینی شده و ای ای دی ها را خواهان آن شدیم که جمع شود. ما دنبال دعوا و بحث و جدل نیستیم. دنبال حق طبیعی خودمان هستیم و برای آن تلاش می‌کنیم. هواداران استقلال هم می‌بینید که چقدر خوب پشت باشگاه و مدیرعامل هستند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.