سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

خواکین کوریا: نمی خواستم نیمکت نشین منچسترسیتی شوم؛ اینزاگی برای اینتر فوق العاده است

خواکین کوریا: نمی خواستم نیمکت نشین منچسترسیتی شوم؛ اینزاگی برای اینتر فوق العاده است

خواکین کوریا، مهاجم 27 ساله آرژانتینی پس از سپری کردن سال هایی خوب در سمپدوریا، سویا و لاتزیو حالا پیراهن اینتر را به تن می کند، در تیم سیمونه اینزاگی هم عملکرد خوبی از خود بر جای گذاشته است.

به گزارش ایران ورزشی؛ خواکین کوریا که با عملکرد قابل قبول در اینتر، در تیم ملی آرژانتین هم جایگاهی برای خود دست و پا کرده است در مصاحبه با کوریره دلو اسپورت در خصوص فرصتی که برای انتقال به منچسترسیتی در سال 2015 داشت و رابطه اش با سیمونه اینزاگی صحبت کرد:

در سال 2015 از استودیانتس به سمپدوریا رفتم و خوشحال بودم. منچسترسیتی هم مرا می خواست اما نمی خواستم به آن جا بروم تا نیمکت نشین شوم. نمی خواستم در جوانی، دقایق بازی کمی داشته باشم. انتقال به اینتر؟ گزینه های دیگری داشتم اما تمام خواسته من این بود دوباره با سیمونه اینزاگی کار کنم. او یک سرمربی عالی است و به شما حس خوبی می دهد. او در لاتزیو نتایجی عالی گرفت و یک تیم منسجم ساخت. اینزاگی یک سرمربی فوق العاده برای اینتر است و جاه طلبی زیادی دارد. برای انتقال به اینتر بازیکنان زیادی از این تیم سعی کردند مرا متقاعد کنند. لائوتارو وقتی در کوپا آمریکا بودیم با من صحبت می کرد و سپس نوبت به ویدال و چالهان اوعلو رسید.
خواکین کوریا در خصوص بازی فردای تیمش و رویارویی با آاس رم مورینیو گفت:

رویارویی با آاس رم آسان نخواهد بود. رم تیمی قوی است و بازیکنان مهمی دارد؛ با این حال اگر ما مثل همیشه بازی کنیم، می توانیم آن ها را ببریم. وقتی در سویا بودم، مقابل مورینیو بازی کرده ام. امیدوارم بازی فردا شب در رم مثل آن پیروزی سویا در اولدترافورد رقم بخورد. هواداران اینتر خاطرات خوبی از مورینیو دارند اما ما می خواهیم فردا پیروز شویم. امیدواریم دوباره اسکودتو را ببریم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.