پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

کلوپ: هدفمان حضور در رقابت قهرمانی است ولی در دسامبر به شما جام نمی دهند

کلوپ: هدفمان حضور در رقابت قهرمانی است ولی در دسامبر به شما جام نمی دهند

تیم های لیورپول و وولوهمپتون فردا (شنبه) در چارچوب لیگ برتر انگلیس به مصاف هم می روند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از لیورپول اکو، یورگن کلوپ در کنفرانس خبری پیش از این دیدار در خصوص تقابل با گرگ ها بیان کرد:

وولورهمپتون نیز مانند ما چهارشنبه بازی کرده و در مورد ترکیب باید تصمیماتی بگیریم. البته اینطور نیست 7-8 تغییر ایجاد کنیم. برونو لاژه کار بزرگی در آنجا انجام داده است. البته آسان نبوده که پس از دوره ای طولانی که نونو اسپیریتو در وولورهمپتون بود، تیم را درست کنید ولی خوب همه چیز به خوبی برای آنها تاکنون پیش رفته است.
وی ادامه داد:

وولورهمپتون یک روش خاص برای فوتبال بازی کردن داشت و لاژه در مسیر صحیح آن را تغییر داده است. یک تیم فوتبال بسیار خوب. در خط دفاعی شباهت هایی داریم و همه بازیکنان درگیر می شوند. وقتی به ژوتا دقیق تر نگاه می کردیم، آمار و ارقام او فوق العاده بودند. پس بازیکنان هجومی شان نیز در دفاع شرکت می کنند.

سرمربی لیورپول افزود:

خط هافبک آن ها نیز بسیار خوب است و در جلوی همه بازیکنان، رائول خیمنز حضور دارد و واقعا خوشحالم پس از آن حادثه دردناک به زمین بازگشته و امیدوارم گل های زیادی برای تیمش بزند. در کل آن ها تیم بسیار خوبی هستند و باید خلاقیت زیادی مقابل آن ها داشته باشیم تا پیروز شویم.
کلوپ در مورد فشردگی بازی های ماه دسامبر لیگ برتر انگلیس تصریح کرد:

ماه دسامبر همیشه دیوانه وار بوده است. همه چیز تا وقتی به کریسمس می رسید خوب است. 28 تا 28م زمان مناسبی برای بازی نیست ولی ما باید قبول کرده و بازی کنیم. این یک رسم است ولی واقعا سخت می باشد. در رقابت های دیگری نیز حضور داریم و واقعا 2 ماه سخت پیش روی ماست. تیم های دیگر نیز چنین شرایطی دارند. ما در مسابقات داخلی و اروپایی هستیم و باید هوشمندانه عمل کنیم. بله کار سخت است ولی باید تمام تلاشمان را بکنیم.
سرمربی قرمزها در مورد رقابت قهرمانی گفت:

آیا در حال حاضر رقابت قهرمانی داریم؟ نمی دانم. لیگ برتر در بالاترین کیفیت بوده و این باورنکردنی است. هدف ما نیز همین است ولی شما نمی توانید در ماه های دسامبر و ژانویه چیزی کسب کنید. احتمال دارد شکست بخورید. ما باید همیشه حاضر باشیم و هر بازی بهتر شویم. این واقعا هیجان انگیز است.
او در مورد دیوگو ژوتا اضافه کرد:

دیوگو واقعا یک بازیکن فوق العاده است. بسیار باهوش و سازماندهی شده بازی می کند. یادم می آید یک روز بازی او را دیدم و گفتم یک روز بازیکن من می شود. خیلی سخت کوش است و از نظر فنی سطح بالایی دارد.
سرمربی لیورپول در مورد آخرین وضعیت جسمانی جو گومز و نبی کیتا گفت:

هر دو خیلی خوب کار می کنند و شرایط عالی است. اگر شرایط تغییر نکند، به زودی آماده بازی خواهند شد.
کلوپ در مورد اضافه شدن تافارل به جمع کادر فنی لیورپول ادامه داد:

او بسیار شخص خوبی است و می داند با گلرها دقیقا چه کاری انجام دهد. بازیکنان زیادی با او کار کرده اند. می خواهیم که او نیز در کنارمان باشد و فلسفه گلری خودمان را خلق کنیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.