جمعه ۲۸ مرداد ۱۴۰۱

آنچلوتی: دوست دارم الان به جای وینیسیوس یا هالند بازی کنم

آنچلوتی: دوست دارم الان به جای وینیسیوس یا هالند بازی کنم

از ساعت ۲۳:۳۰ دقیقه روز شنبه، رئال مادرید در آنوئتا مهمان رئال سوسیداد خواهد بود.

به گزارش ایران ورزشی؛  کارلو آنچلوتی پیش از دیدار مهم فردا شب، در کنفرانس خبری حضور یافت و در مورد شرایط این بازی و وضعیت فعلی لوس بلانکوس صحبت کرد.

رئال سوسیداد
رئال سوسیداد بسیار خوب فوتبال بازی می کند. آن ها تیم قدرتمندی هستند. خوشحالم که قرار است که در مقابل آن ها و در یک استادیوم بسیار زیبا بازی کنیم.
وضعیت بدنی بازیکنان
پینتوس به من چیزی گفته است؟ نه، هیچ هشداری وجود ندارد. تقریبا تمام بازیکن ها آماده هستند و کسی احساس خستگی نمی کند. در طول تمرین امروز صبح شرایط را دیدم و همه خوب هستند.
گرت بیل برگشته. او فردا بازی نخواهد کرد اما از هفته بعد تیم را همراهی می کند. ادن هازارد شرایط خوبی دارد و می تواند در مسابقات پیش رو بازی کند.

منصفانه نیست که بگویید من از سیستم چرخشی استفاده نمی کنم. برای هر بازی یک یا دو نفر را در ترکیب جا به جا می کنم. تنها زمانی که برای دو بازی متوالی با یک ترکیب به زمین رفتیم مقابل بارسلونا و شاختار بود.
بازی های حساس پیش رو
فعلا به دیدار با اینتر و اتلتیکو مادرید فکر نمی کنیم و فردا با قوی ترین ترکیب ممکن بازی خواهیم کرد. تمرکز من روی دربی نیست. اتفاق خاصی نمی افتد اگر فردا کاسمیرو بازی کند، کارت زرد بگیرد و برای دربی محروم باشد. در این باره نگرانی ندارم.
مودریچ، کروس و کاسمیرو می توانند در تمام بازی ها حاضر شوند؟ نمی دانم، در حال حاضر فقط به بازی فردا فکر می کنم. اگر مودریچ به من بگوید که خسته است، آن موقع در موردش فکر می کنم.
کتاب کمیک ام باپه
کودکان باید رویا هایی که دارند را تعقیب کنند. من آرزوی بازی در سری آ را داشتم و به آن آرزو رسیدم. دوست داشتم الان جای چه کسی بازی کنم؟ سوال خوبی است. قطعا نمی خواهم دوباره هافبک باشم. دوست داشتم به جای وینیسیوس یا هالند باشم، مهاجمی با گل های فراوان.
بازیکنان کلیدی در ترکیب
وینیسیوس و بنزما به خوبی کار می کنند. سخت می شود آن ها را از ترکیب خارج کرد. کاسمیرو برای ما بسیار مهم است، او به ما تعادل می دهد. ارزش این تعادل به اندازه گل زدن مهاجمان یا مهار های کورتوا است. جوان تر های تیم مثل کاماوینگا و بلانکو به اندازه او با تجربه نیستند.
درگیری با ایسکو
هیچ اتفاقی بین من و ایسکو رخ نداده است. [در بازی های اخیر] از او استفاده نکردم چون در حال پیروزی بودیم. اگر از حریف جلو باشیم ترجیح می دهم یک مدافع را وارد زمین کنم و اگر جلو نباشیم، مهاجمان را تغییر می دهم. در صورتی که بخواهم هافبک ها را تعویض کنم، انتخاب اولم ایسکو نخواهد بود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.