پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

یولیان ناگلزمان: لواندوفسکی ناامید نیست اما او شایسته بردن توپ طلا بود

یولیان ناگلزمان: لواندوفسکی ناامید نیست اما او شایسته بردن توپ طلا بود

یولیان ناگلزمان با مصدومان بایرن مونیخ کار سختی در سیگنال ایدونا پارک خواهد داشت

به گزارش ایران ورزشی،  بایرن مونیخ در چارچوب هفته 14 بوندسلیگا فصل 22-2021، در سیگنال ایدونا پارک به مصاف بروسیا دورتموند می رود. یولیان ناگلزمان در کنفرانس مطبوعاتی پیش از درکلاسیکر در مورد موضوعاتی همچون اهمیت بازی فردا، توپ طلا و دیگر موارد صحبت کرده است.

ناگلزمان درباره مصدومان بایرن مونیخ:

  قرار بود گابریل ویدوویچ را با خود به دورتموند ببریم، اما متاسفانه او دیروز مصدوم شد و چند هفته از میادین دور خواهد بود. اجازه دهید بگویم که شانس لئون گورتسگا برای بازی فردا 40-60 است و تا فردا در این مورد تصمیم گیری نمی شود. بازی بسیار مهمی است برای اینکه به کسی که آمادگی صد درصد ندارد، بازی دهیم. جمال در این پست خوب عمل کرده است، باید منتظر ماند و دید. زابیتسر برای مدتی از میادین دور خواهد بود، مطمئن نیستم چه زمانی اما احتمالا یوسوا کیمیش هفته آینده باز خواهد گشت. اگر آزمایش چوپوموتینگ منفی باشد، می تواند امشب از قرنطینه خارج شود ولی او برای بازی فردا در دسترس نخواهد بود. یوسیپ استانشیچ نیز حدود 6 هفته از میادین دور خواهد بود.
ناگلزمان در مورد درکلاسیکر فردا:

  بازی چیز های زیادی برای ارائه خواهد داشت. همه می دانیم های 30 و 31 امتیازی در معرض چه خطری هستند و همه از اهمیت این بازی با خبر هستند، این برای لیگ عالی است، بازی هیجان انگیزی خواهد بود و انگیزه فوق العاده بالایی در اردو هر دو تیم به وجود خواهد آورد.

ناگلزمان در مورد ارلینگ هالند:

  البته که او یک تهدید است. هالند همیشه پشت سر مدافعان منتظر پاس های عمقی است و معمولا در بین فضا های خالی حرکت می کند. ما باید از انتقال سریع توپ جلوگیری کنیم. البته دورتموند هم مشکلی به نام لواندوفسکی دارد. هرکسی بتواند بهترین مهاجم حریف را تحت کنترل داشته باشد، شانس خوبی در بازی فردا خواهد داشت.
یولیان ناگلزمان در مورد لواندوفسکی و توپ طلا:

  او ناامید نیست، اما او شایسته بردن توپ طلا بود، بنابراین احتمالا کمی برای او دردناک باشد.اما او فوق العاده حرفه ای است و من فکر می کنم به زدن گل های بیشتر ادامه خواهد. اکنون ما به آینده فکر می کنیم، او هنوز هم می تواند این جایزه را در سال های بعد کسب کند. او می تواند ناامید باشد، اما همچنین او می تواند از این انرژی و انگیزه جدیدی برای ادامه دادن بگیرد.
ناگلزمان در مورد حضور پانزده هزار تماشاگر دورتموندی در استادیوم:

  من نمی دانم اگر همه بلیط های استادیوم فروخته می شد برای ما ضرر بزرگتری بود یا خیر. اما وقتی پانزده هزار نفر به استادیوم می آیند و فضای خوبی ایجاد می کنند، خوشحال خواهم شد. این یک انگیزه روانی است که می تواند به خوبی ما را تحریک کند.
ناگلزمان در مورد لئون گورتسگا:

  ما هنوز نمی دانیم لئون برای بازی فردا در دسترس خواهد بود یا خیر. امیدوارم که بتواند بازی کند. اگر هم نتوانست جمال و مارک روکا جایگزینان او خواهند بود. دل ما برای کیمیش و سابیتسر تنگ شده است اما قرار نیست بهانه بیاوریم. اگر بازیکنانی را در اختیار نداشته باشیم، شرایط را باید قبول کنیم و حداکثر استفاده را از شرایط ببریم.
یولیان ناگلزمان در مورد آینده تولیسو:

  هرگز خوب نیست که یک بازیکن به صورت رایگان از تیم جدا شود. من همیشه او را تحسین کرده ام، اما او به دلیل مصدومیت زیاد در دسترس نبوده است. ما با او آنالیز های ویدویی زیادی را بررسی کردیم، او مقابل بیله فیلد خوب عمل کرد و بسیار مسئولیت پذیر در زمین ظاهر شد. او در بازی خواهان توپ هست و حضور خوبی در زمین دارد. او ویژگی های خوبی دارد که می خواهم آن ها را روبروی دورتموند نیز ببینم.
یولیان ناگلزمان در مورد حواشی اسپانسری قطری:

تیم درگیر این مسائل نشده است و مشکلی وجود ندارد، بنابراین نیاز به اقدام خاصی نیست.
یولیان ناگلزمان در مورد صحبت های اخیر خود در موضوعات مختلف مانند واکسیناسیون، قطر و ....

  من در این مورد راحت هستم و مشکلی برای نظر دادن ندارم.من مسئولیت خاصی دارم و وقتی در این موارد از من سوال می شود، سعی می کنم در حد اطلاعات و اعتقاداتم پاسخگو باشم، این بخشی از شغل یک مربی است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.