سه شنبه ۱۸ بهمن ۱۴۰۱

پیولی: امیدواریم نیازی به جذب مدافع پیدا نکنیم؛ بازی با لیورپول؟ فعلا بازی سالرنیتانا مهم تر است

پیولی: امیدواریم نیازی به جذب مدافع پیدا نکنیم؛ بازی با لیورپول؟ فعلا بازی سالرنیتانا مهم تر است

در هفته شانزدهم سری آ ایتالیا، فردا تیم های میلان و سالرنیتانا ساعت 17:30 به وقت تهران در استادیوم سن سیرو به مصاف هم می روند.

به گزارش ایران ورزشی؛ سیمون کیائر، مدافع باتجربه میلان با مصدومیت شدیدی روبرو شده و ممکن است فصل 22-2021 را از دست دهد؛ با این حال استفانو پیولی سرمربی میلان خوش بین است او بتواند خیلی سریع ریکاوری کند. به گزارش اسکای ایتالیا، استفانو پیولی در کنفرانس خبری پیش از بازی با سالرنیتانا در خصوص اهمیت این بازی صحبت کرد و به گلایه از فشردگی بازی های فصل پرداخت.

اهمیت بازی با سالرنیتانا
فردا روز مهمی برای ثبات یافتن ماست. در بازی قبلی نمایشی هم سطح خودمان ارائه دادیم و این فرصت را داریم تا همچنان قدرتمند بمانیم. سالرنیتانا رقیبی سرسخت و برای تیم های حریف آزاردهنده است. باید کیفیت خوبی در این بازی نشان دهیم. سالرنیتانا تیمی است که می تواند بازی را مدیریت کند و منتظر یک فرصت بماند تا به حریف ضربه بزند. از طرف دیگر ما تمام تلاش مان را به کار می گیریم و مثل همیشه بازی خواهیم کرد. می خواهیم سریع توپ را از حریف بگیریم و با سرعت به دروازه اش نزدیک شویم. فردا نمی توانیم به بازی با لیورپول فکر کنیم. خیلی مهم است که روی لحظه فعلی تمرکز کنیم. بیست روز تا کریسمس مانده و چهار بازی خیلی مهم داریم. مهم ترین آن ها بازی فرداست. یوونتوس در سالرنو به مشکلاتی برخورد کرد اما ما آماده خواهیم بود. من در سال 2003 سرمربی سالرنیتانا بودم و خاطره ای بسیار خوب از سالرنو دارم. سالرنو شهری پرشور با جوی گرم است. با این حال آن ها فردا رقیب ما خواهند بود و ما سعی می کنیم آن ها را شکست دهیم. 
مصدومیت شدید کیائر و احتمال جذب مدافع جدید
  مصدومیت کیائر برای ما بسیار ناامید کننده بود. ما می دانیم کیائر برای میلان چه قدر ارزش دارد؛ او بسیار باکیفیت و باشخصیت است، حرف ها را در زمان درست می زند و کاریزمای او برای تیم بسیار مهم است. کنار سیمون هستیم؛ نگرانی هایی داریم اما می دانیم که کیائر بر این سختی ها غلبه می کند زیرا فردی قدرتمند است. اگر میزان مصدومیت او مشخص شود، احتمالا به فعالیت در بازار نیاز خواهیم داشت، به شرطی که گزینه موجود در بازار بتواند به بهبود کیفیت تیم کمک کند. با این حال امیدواریم نیازی به گرفتن بازیکن جدید نباشد.
گلایه از فشردگی مسابقات و وضعیت مصدومان
  بن ناصر که روزهای سختی را به علت گوش درد سپری کرد، اکنون وضعیت بهتری دارد. کالابریا، ژیرو و ربیچ وضعیت شان بهتر است اما کاستیخو نسبت به بقیه برای بازگشت به میادین نزدیک تر است. سلامت بازیکنان در پی تقویم فشرده در خطر است. نمی دانم چطور اما بهتر است برنامه فشرده مسابقات فصل تغییر کند. چیزی باید اصلاح شود؛ شاید بهتر است وقفه های بازی های ملی و بازی های وسط هفته کم تر شود یا حتی لیگ کوتاه تر شود اما در هر صورت باید بازنگری و اصلاحاتی انجام شود چون با این تعداد مصدومیت ها در همه تیم ها، اوضاع دشوار خواهد شد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.