پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

کلوپ: پیشرفت ناتانیل فیلیپس مانند لواندوفسکی است

کلوپ: پیشرفت ناتانیل فیلیپس مانند لواندوفسکی است

یورگن کلوپ با تمجید از ناتانیل فیلیپس می گوید این بازیکن بیش از هر کس دیگری که تا به حال هدایتش کرده، پیشرفت کرده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گل، فصل گذشته و در بحران مصدومیت بازیکنان دفاعی باشگاه لیورپول، ناتانیل فیلیپس مدافع جوان باشگاه لیورپول تبدیل به یکی از ارکان دفاعی قرمزها شد اما در مسابقات این فصل و بعد از بازگشت مصدومان، به ندرت در ترکیب لیورپول به میدان رفته است. با این وجود کلوپ می گوید فیلیپس لایق چنین سرنوشتی نیست و شاید در ژانویه قرمزها را ترک کند. سرمربی آلمانی لیورپول در مورد فیلیپس گفت:

مردم اکثرا از من می پرسند کدام بازیکن بیشترین پیشرفت را زیر نظر من داشته است و می گویم روبرت لوافدوفسکی. این موضوع حقیقت دارد اما نات فیلیپس هم فاصله چندانی در این زمینه با لواندوفسکی ندارد اما در یک بخش کاملا متفاوت. به خاطر دارم وقتی برای اولین بار نات فیلیپس را دیدم بعد از بازی با او صحبت کردم و او یکی از باهوش ترین بازیکنانی است که تا به حال با من کار کرده است. از آن زمان تا کنون او تقریبا در همه زمینه ها پیشرفت کرده است اما بازی نمی کند. 
او در ادامه گفت:

زندگی گاهی اوقات منصفانه نیست و نمی توانم او را ملامت کنم. نمی توانیم برای همیشه او را نگه داریم و این واضح است. در آن نیم فصل برای در امان ماندن به او نیاز داشتیم. باید ببینیم در پنجره نقل و انتقالات چه پیش می آید. پیشرفت او دیوانه وار است.این را سال گذشته دیدید. به خودتان می گفتید نات فیلیپس، خدای من، او قرار است در دفاع بازی کند؟ مردم او را به خاطر قدرت سرزنی اش دوست دارند اما بازی با پای او باورنکردنی است. حاضر بودم او را برای هر باشگاهی به جز لیورپول بخرم زیرا در حال حاضر او را در اختیار داریم.
فیلیپس فصل گذشته در 20 بازی در تمام مسابقات به میدان رفت اما در فصل جاری تنها 3 بار فرصت بازی پیدا کرده است.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.