پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

مسعود اقبالی: استقلال و پرسپولیس هنوز به بلوغ تاکتیکی نرسیده‌اند

مسعود اقبالی: استقلال و پرسپولیس هنوز به بلوغ تاکتیکی نرسیده‌اند

مسعود اقبالی درباره دربی 97 صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، مسعود اقبالی درباره دیدار دربی بین تیم‌های استقلال و پرسپولیس به میزان گفت:

الان دو تیم شرایط بدی ندارند و اگر چه دو تیم هنوز به بلوغ تاکتیکی کامل دست نیافته‌اند، اما از وجود بازیکنان جوان و با استعدادی در ترکیب خود بهره‌ می‌برند.
اقبالی ادامه داد:

از آنجایی که بازی بدون تماشاگر است این اتفاق می‌تواند سبب شود تا فشار چندانی روی بازیکنان دو تیم و همچنین داوران نباشد تا با آرامش بیشتری به کار خود بپردازند. در بازی امروز هر تیمی به گل اول برسد، بی‌شک تیم مقابل سعی خواهد داشت تا گل خورده را جبران کند و تیم مقابل هم این تفکر را خواهد داشت تا مانع از گلزنی تیم حریف شوند.

پیشکسوت تیم استقلال درباره درگیری لفظی مدیران دو باشگاه گفت:

مدیران عامل دو تیم اخیراً با انجام صحبت‌هایی تنش‌زا، حسابی از خجالت هم در آمده‌اند که فکر نکنم این گونه صحبت‌ها راه حل مناسبی برای دفاع از حق تیم خود باشد. این صحبت‌ها تنها می‌تواند در روحیه بازیکنان دو تیم تاثیر منفی بگذارد که به جای بازی خوب شاهد یک دربی سرد باشیم. امیدوارم بازی خوبی باشد و به جای اینکه توپ را در میانه زمین ببینیم، فوتبالی سراسر موقعیت را تماشا کنیم.
مسعود اقبالی افزود:

شاید در سطح فوتبال آسیا بتوانیم خودمان را با تیم‌های بزرگ مقایسه کنیم، اما در سطح جهان نمی‌توانیم ادعایی داشته باشیم. علت آن هم اینست که در زدن ضربات آخر خوب عمل نمی‌کنیم. به نظرم هر دو تیم باید روی این مسئله کار کنند تا شاهد یک بازی خوب و تماشایی باشیم. هر دو تیم در شرایط خوبی با یکدیگر بازی می‌کنند و اگر حاشیه‌ها را کنار بگذارند و به مسائل غیرفوتبالی توجهی نداشته باشند بی شک یک بازی خوب، زیبا و تماشایی را در زمین به اجرا خواهند گذاشت.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.