یکشنبه ۱۶ بهمن ۱۴۰۱

حاشیه‌های حضور علیرضا دبیر در تمرینات تیم ملی کشتی آزاد

رئیس در قامت سرمربی

رئیس در قامت سرمربی

علیرضا دبیر در تمرین تیم ملی کشتی آزاد حاضر شد. رئیس فدراسیون کشتی که خودش یکی از منتقدان حضور همزمان رسول خادم در کادر فنی و مدیریتی کشتی بود، حالا در غیاب غلامرضا محمدی کشتی گیران را تمرین داد.

روز گذشته تصاویری از اردوی قرنطینه شده تیم ملی کشتی آزاد منتشر شده که علیرضا دبیر رئیس فدراسیون کشتی را در لباس ورزشکار در کنار تشک و روبه‌روی ورزشکاران نشان می‌دهد. تیم ملی کشتی آزاد اردوی آماده‌سازی خود را برای حضور در مسابقات جهانی صربستان برگزار می‌کند اما غلامرضا محمدی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد به دلیل ابتلا به کرونا نمی‌تواند در تمرینات حضور داشته باشد.
تصاویری که از علیرضا دبیر منتشر شده نشان می‌دهد که او در غیاب غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی، در حال هدایت کشتی‌گیران است آن‌هم در شرایطی که محسن کاوه به عنوان مدیر تیم‌های ملی و ابراهیم مهربان نیز به عنوان مربی در کنار تیم ملی حضور دارند.
دبیر در کنار کاوه 

در تصاویری که منتشر شده علیرضا دبیر در کنار حسن یزدانی حضور دارد و با او در حال گفت‌وگو است که گفت‌وگوی دو قهرمان جهان و المپیک از سوی رسانه‌ها مورد توجه قرار گرفته است. او بعد از اتمام تمرین و ذکر نکات فنی به کشتی‌گیران، برای آنها درباره برگزاری مسابقات جهانی صربستان و اعزام به این مسابقات لحظاتی صحبت کرد.
این حضور علیرضا دبیر در کنار کشتی‌گیران به این شکل واکنش‌های زیادی را در فضای مجازی به وجود آورد. از زمان حضور دبیردر ریاست فدراسیون کشتی تصاویری از او در کنار کشتی‌گیران منتشر نشده بود و این برای اولین بار است که رئیس فدراسیون کشتی در حالی دیده می‌شود که ظاهراً در حال هدایت کشتی‌گیران است؛ تصاویری که باعث شده تا این سؤال در ذهن علاقه‌مندان شکل بگیرد که مگر همین افراد، منتقد دخالت رسول خادم در مسائل فنی نبودند پس چرا خودشان روی تشک حاضر شدند؟
این اتفاق در حالی رخ می‌دهد که یکی از بزرگترین ایرادهایی که جامعه کشتی به رسول خادم در دوره مدیریتش در فدراسیون می‌گرفت، این بود که در مسائل فنی ورود می‌کرد و همیشه سعی داشت هم رئیس فدراسیون کشتی باشد و هم سرمربی تیم ملی کشتی آزاد؛ البته علیرضا دبیر چنین تصمیمی ندارد و این را بارها اعلام کرده اما با این ‌حال حضور او در اردوی تیم ملی باعث واکنش جامعه کشتی شده است.

تذکرات فنی دبیر 

حالا باید دید که تکلیف غلامرضا محمدی به عنوان سرمربی تیم ملی کشتی آزاد چه می‌شود؟ او تا زمانی که سلامتی‌اش را به دست نیاورد، نمی‌تواند در اردوها حضور داشته باشد و حالا باید دید که چه زمانی سرمربی تیم ملی کشتی آزاد از کمند این ویروس منحوس رهایی پیدا می‌کند؟ تیم ملی کشتی آزاد اگر مسابقات جهانی برگزار شود، باید اواخر آذر به این مسابقات در صربستان اعزم شود.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.