پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

الگری: تحقیقات از یوونتوس؟ به آرامش نیاز داریم؛ جنوا کار را همیشه برای من سخت می کند

الگری: تحقیقات از یوونتوس؟ به آرامش نیاز داریم؛ جنوا کار را همیشه برای من سخت می کند

در هفته شانزدهم سری آ، یکشنبه شب تیم های یوونتوس و جنوا از ساعت 23:15 به وقت تهران در استادیوم آلیانز به مصاف هم می روند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از  وب سایت یوونتوس، ماسیمیلیانو الگری سرمربی یووه در کنفرانس خبری پیش از بازی با جنوا حاضر شد و در خصوص تحقیقات درباره صورت حساب‌های مالی یوونتوس، لزوم بازگشت به مسیر پیروزی و وضعیت بازیکنان این تیم به صحبت پرداخت:

باید به مسیر پیروزی های خانگی برگردیم
باید به مسیر پیروزی در خانه برگردیم؛ مقابل تیمی قرار می گیریم که در سه بازی اخیر متحمل دو شکست شده و به یک تساوی دست یافته است. شوچنکو سرمربی جدید جنواست؛ او سرمربی جوان و خوبی است. جنوا همیشه کار را برای تیم های من سخت می کند و باید برای این بازی به بهترین شکل ممکن آماده شویم. در سالرنو بازی خوبی داشتیم و حالا باید بازی ها را ببریم. برخی از بازیکنان به استراحت نیاز دارند چون وسط هفته بازی لیگ قهرمانان هم داریم. یک ماه دسامبر مهم پیش روی ماست اما همه باید ریکاوری کنند.
پلگرینی و کولوسفسکی فیکس خواهند بود
در بازی فردا، پلگرینی و کولوسفسکی از ابتدا بازی خواهند کرد. استفاده از بازیکنان جوان در زمین، گواه آن است که باشگاه به جوانان اعتقاد دارد و البته در کنار آن ها به بازیکنان باتجربه هم نیاز داریم. آمادگی مانوئل لوکاتلی؟ او وضعیتش خوب است؛ مهم ترین ویژگی انرژی ذهنی است و اهمیت بیشتری نسبت به انرژی بدنی دارد. هفته آینده مک کنی و دی شیلیو هر دو در دسترس خواهند بود اما آرون رمزی همچنان نمی تواند بازی کند. رابیو در تیم ملی فرانسه در خط هافبک دو نفره بازی کرده و خیلی خوب بوده است. موراتا و مویزه کین هر دو مرا راضی کرده اند اما باید ببینم از بین آن ها کدام یک فردا بازی خواهد کرد. آرتور ملو وضعیت خوبی دارد و فرم فدریکو برناردسکی هم خوب است. فوتبال پس از همه گیری کرونا تغییرات زیادی داشته است، به خصوص از لحاظ فشردگی تقویم.
به آرامش نیاز داریم
چیزی که از الان تا ماه ژوئن به آن نیاز داریم، آرامش و آسودگی خاطر است. در خصوص تحقیقات پیرامون باشگاه چیزی برای گفتن ندارم. باشگاه قبلا در این باره صحبت کرده و متخصصانی هستند که روی این مسئله تلاش می کنند. باشگاه به ما آرامش می دهد.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.