پنج شنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۱

دورتموند 2 - بایرن مونیخ 3|لوا دست سر از تیم سابقش برنمی‌دارد؛لوا با توپ پر،بدنبال توپ طلا!

دورتموند 2 - بایرن مونیخ 3|لوا دست سر از تیم سابقش برنمی‌دارد؛لوا با توپ پر،بدنبال توپ طلا!

متس هوملس مهره کلیدی بایرن مونیخ در ترکیب بروسیا دورتموند بود

ایران ورزشی - بروسیا دورتموند و  بایرن مونیخ در هفته چهاردهم بوندسلیگا در سیگنال ایدونا پارک مقابل یکدیگر قرار گرفتند. همانطور که از درکلاسیکر انتظار داشتیم بازی سریع، جذاب و پر گلی را دیدیم. هر 2 تیم اشتباهات دفاعی مضحکی داشتند اما در این بین متس هوملس مهره موثر بایرن مونیخ در خط دفاع بروسیا دورتموند بود و با اشتباهات خود بر سر دو گل، سبب برد 3 بر 2 بایرن مونیخ مقابل بروسیا دورتموند شد. حال بایرن مونیخ هفتمین برد متوالی خود را در درکلاسیکر جشن می گیرد و جو استادیوم نیمه خالی وستفالن هم حریف آن ها نشد.

یولیان برانت (5): با پاس گل زیبای جود بلینگام، ​​​​یولیان برانت به خوبی از اشتباه خط دفاعی بایرن و فضای خالی ایجاد شده استفاده می کند و گل اول بروسیا دورتموند را به ثمر می رساند.

روبرت لواندوفسکی (9): بر روی ضد حمله و پاس گل توماس مولر، روبرت لواندوفسکی به خوبی از فرصت ایجاد شده استفاده می کند و گل تساوی را به ثمر می رساند.

گینگزلی کومان (44): با اشتباه متس هوملس و خط دفاع دورتموند در محوطه جریمه، توپ به سادگی به کینگزلی کومان می رسد و گل دوم بایرن مونیخ را به ثمر می رساند.

ارلینگ هالند (48): با اشتباه دایو اوپامکانو و رسیدن توپ به بلینگام، هالند با پاس گل او به زیبایی گل تساوی را وارد دروازه مانول نویر کرد.

روبرت لواندوفسکی (77): با خطای هند متس هوملس و اعلام پنالتی به سود بایرن مونیخ، روبرت لواندوفسکی گل سوم باواریایی ها را به ثمر رساند.

 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.