سه شنبه ۱۴ تیر ۱۴۰۱

محسن بنگر: یکی از ضعیف‌ ترین استقلال‌ های تاریخ را نبردیم!

محسن بنگر: یکی از ضعیف‌ ترین استقلال‌ های تاریخ را نبردیم!

محسن بنگر معتقد است پرسپولیس هافبک بازیساز و پاسور ندارد

به گزارش ایران ورزشی ، مصاحبه محسن بنگر را می خوانید:
دلایل متعددی می‌تواند داشته باشد اما من فکر می‌کنم یکی از ضعیف‌ترین تیم‌های استقلال را نتوانستیم ببریم. حریف هیچ حرفی برای گفتن نداشت و ... واقعا نمی‌دانم چه بگویم؟
بین دو نیمه حرف جالبی زدید و گفتید «اگر پرسپولیس بخواهد می‌تواند استقلال را ببرد.»منظور شما چه بود؟
پرسپولیس اگر خودش بود بازی را می‌برد. در دقایقی از نیمه دوم بچه‌ها بهتر بازی کرده و با پاس‌های متعدد و کارهای ترکیبی نمایش بهتری ارائه دادند اما سوت‌های داور مسابقه به علاوه یک مقدار هم بی دقتی برخی نفرات دوباره شرایط به حالت نیمه اول برگشت.
مهدی عبدی نمی‌توانست زودتر وارد زمین شود؟
من چون کنار تیم نیستم نمی‌دانم برنامه تاکتیکی آقا یحیی چه بوده است. در اینکه مهدی عبدی مهاجم زهرداری است شکی نیست اما به این سئوال باید کادرفنی پرسپولیس جواب بدهد.
نقطه ضعف پرسپولیس کجا بود؟
درست است، ما دیگر کمتر در فوتبال خودمان هافبک‌های خلاقی مثل علی کریمی و محرم نویدکیا می‌بینیم اما همان طور که گفتم تیم‌های بزرگ، هافبک‌های بزرگ و خلاق می‌خواهند.
بهترین بازیکن دربی چه کسی بود؟
واقعا نمی‌توان اسم خاصی آورد. بازی منهای دقایقی از نیمه دوم که پرسپولیس حملاتی داشت، چنگی به دل نزد. امیدوارم بچه‌های پرسپولیس در دیدارهای بعدی هجومی‌تر و برای بردن بازی کنند.
با همه این تفاسیر باز هم پرسپولیس را شانس اول قهرمانی می‌دانید؟
شک نکنید! من از اول فصل هم گفتم پرسپولیس شانس اول و سپاهان شانس دوم قهرمانی هستند اما حالا می‌توان شانس پرسپولیس را بیشتر از بقیه دانست.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.