جمعه ۲۱ مرداد ۱۴۰۱

داور دربی درباره قضاوت خود شفاف سازی کرد!

داور دربی درباره قضاوت خود شفاف سازی کرد!

داور آلمانی که قضاوت درکلاسیکر آلمان را برعهده داشت، در رابطه با صحنه‌ی برخورد عجیب داخل محوطه نظرش را رسانه‌ای کرد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از بیلد، حال فلیکس تسوایر بعد از بازی در مورد تصمیمات خود صحبت می کند. فلیکس تسوایر در مورد خطای هند هوملس در محوطه جریمه گفت:

بلافاصله در بازی دیدم که توپ با دست او تماس داشته است، اما اینکه بازوی هوملس در چه حالتی بوده است، من مستقیما با دستیار ویدویی در میان گذاشتم، از آنجایی که دستیار ویدویی به من توضیح داد که بازوی هوملس در موقعیتی غیر طبیعی است، من رفتم که به آن صحنه نگاه بندازم تا ارزیابی دستیار ویدویی را بررسی کنم و در نهایت یک پنالتی گرفتم.
تسوایر در مورد برخورد هرناندز و رویس:

  این تماس در ناحیه بالایی بدن رخ داد که در سرعت های بالا ممکن است همیشه رخ دهد. همه ما همیشه خواستار یک دوئل قوی هستیم، بنابراین باید بازی را رها کنیم. در مورد صحنه متس هوملس همانطور که توضیح دادم، من نیاز به بررسی دوباره صحنه داشتم اما در مورد برخورد هرناندز با رویس درک کاملی از این صحنه داشتم.
گفتنی است که در سال 2005، فلیکس تسوایر درگیر رسوایی تبانی در بوندسلیگا 2 همراه با داوری به اسم روبرت هویزر شده بود بود. تسوایر در یک بازی به او کمک کرد و 300 یورو رشوه نیز دریافت کرد. هر چند در آن سال او و 3 داور رده بالای دیگر در مورد فساد هویزر به فدراسیون فوتبال آلمان اطلاع دادند و پس از آن به مدت 6 ماه تعلیق شدند. محرومیتی که چندین سال مخفی ماند تا اینکه یکی از نشریات آلمانی آن را فاش کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.