شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

رانگنیک: منچستریونایتد نمی تواند در عرض یک شب تبدیل به غول پرسینگ شود

رانگنیک: منچستریونایتد نمی تواند در عرض یک شب تبدیل به غول پرسینگ شود

رالف رانگنیک می گوید نباید انتظار داشت فلسفه پرس کردن او بلافاصله در تیم جا بیافتد.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از گل، منچستریونایتد امروز برای اولین بار با هدایت رالف رانگنیک در لیگ برتر به میدان خواهد رفت و باید مقابل کریستال پالاس صف آرایی کند. با این وجود مربی آلمانی می گوید که نباید از بازیکنان منچستریونایتد انتظار داشت از همین بازی اول مطابق میل او بازی کنند و تطبیق بازیکنان با سبک بازی مورد نظر این مربی نیاز به چند هفته زمان دارد. رانگنیک در این باره به خبرنگاران گفت:
باید مسئولیت این بازیکنان را بر عهده بگیرم و جایگاه فعلی آنها را قبول کنم. آنها بازیکنانی باتجربه هستند و به قدری باهوش محسوب می شوند که این موضوع را بدانند. نمی توانم بازیکنانی که داریم را در عرض دو، سه یا چهار هفته تبدیل به غول های پرس کردنی که می خواهم باشند، کنم. باید بدانید چه بازیکنانی دارید و کجا ایستاده اید.نمی توانم از آنها چیزی بخواهم که در حال حاضر نمی توانند انجام دهند.
او در ادامه در مورد احتمال این که بتواند موفقیت آنی توماس توخل در چلسی را در منچستریونایتد تکرار کند، گفت:
سبک فوتبال من قطعا شبیه والتز(نوعی رقص) آهسته نیست. از نظر ایده و سبک فوتبالی زیاد با یورگن کلوپ فاصله ای ندارم و این یک راز نیست. بردن لیگ قهرمانان و چهارم شدن در لیگ و حالا هم حضور در میان تیم های بالای جدول با همان بازیکنان دستاورد بزرگی است. مطمئن نیستم بتوانم بگویم این اتفاق به همین شکل برای من هم در منچستریونایتد می افتد.
رانگنیک قطعا پرس های بیشتری از بازیکنان خواهد خواست اما باید منتظر ماند و دید آیا این بازیکنان می توانند این خواسته را برآورده کنند یا نه.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.