چهارشنبه ۱۵ تیر ۱۴۰۱

اوریگی: برد بزرگی بود؛ همه لذت بردیم

اوریگی: برد بزرگی بود؛ همه لذت بردیم

دیووک اوریگی معتقد است لیورپولی ها توانستند به بردی بزرگ و لذت بخش برسند.

به گزارش ایران ورزشی  و به نقل از وب سایت رسمی باشگاه لیورپول، قرمزهای آنفیلد شب گذشته در لیگ برتر مقابل وولورهمپتون صف آرایی کردند و در حالی که بازی تا دقایق پایانی مسابقه با نتیجه بدون گل دنبال می شد، دیووک اوریگی، مهاجم بلژیکی قرمزها که به عنوان یار تعویضی وارد زمین شده بود، توانست یک بار دیگر ناجی تیمش شود و در دقیقه 94 گل پیروزی تیم یورگن کلوپ را وارد دروازه کند. این مهاجم بعد از بازی دیشب گفتگویی با وب سایت رسمی باشگاه لیورپول انجام داده است. صحبت های او را در ادامه می خوانید:
باز هم گل بسیار بسیار مهمی به ثمر رساندید...
بله می توانم بگویم همه ما از این گل لذت بردیم. پیروزی بزرگی برای ما بود. می خواستیم به روند خوبمان ادامه بدهیم. می دانستیم از نظر دفاعی و همچنین تهاجمی کار سختی خواهیم داشت. تیم آنها به خوبی سازماندهی شده بود اما در نهایت توانستیم راه حل را پیدا کنیم.
دقیقا. به نظرم این موضوع ریشه در ارزش های باشگاه دارد. باور داشته باشید و ادامه دهید. در نهایت تنها می توانید لحظه ای که در آن هستید را کنترل کنید و هر بار سبک بازی درستی داشته باشید حتی اگر بارها و بارها شکست بخورید. در نهایت خوشحالیم که گل زدیم حتی اگر این گل اندکی دیر به ثمر رسید اما از آن لذت بردید.
صد درصد. این یکی از بزرگترین چالش های ما بود. در لیگ برتر هر مسابقه یک نبرد بزرگ است. در جریان بازی فراز و نشیب هایی را تجربه کردیم اما در نهایت توانستیم بازی را کنترل کنیم. می توانم بگویم روز موفقی داشتیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.