یکشنبه ۱۷ اسفند ۱۳۹۹

کارلو آنچلوتی: میلان هنوز در سطح یوونتوس و اینتر نیست؛ زلاتان و رونالدو تمام نشدنی هستند

کارلو آنچلوتی: میلان هنوز در سطح یوونتوس و اینتر نیست؛ زلاتان و رونالدو تمام نشدنی هستند

کارلو آنچلوتی معتقد است میلان برای رسیدن به سطح یوونتوس و اینتر، فقدان چیزی را حس می کند.

به گزارش ایران ورزشی،کارلو آنچلوتی در مصاحبه با برنامه تیکی تاکا پیرامون مباحث مختلفی صحبت کرد. به مرور بخشی از مصاحبه سرمربی اورتون می پردازیم.
 
صدرنشینی میلان در سری آ
میلان نتایج خوبی کسب کرده است اما فکر می کنم آنها برای قرار گرفتن در سطح یوونتوس و اینتر هنوز فقدان چیزی را حس می کنند. فراموش نکنید در حال سپری کردن فصل عجیبی هستیم و هر اتفاقی ممکن است. نتایج شگفت انگیز زیادی می بینیم.
 
تجربه هدایت ناپولی
در آنجا محیطی زیبا همچون یک خانواده وجود دارد. ناپل، شهری زیبا با تناقض فراوان است. هرگز در جنوب زندگی نکرده بودم پس این شغلی بود که ارزش تجربه کردن داشت.
 
نظر آنچلوتی در مورد جنارو گتوزو
او انسان با شخصیتی است. تجارب لازم را کسب کرده و اکنون انتظار کارهای بزرگی از او دارم. رینو مهارت لازم برای این کار را دارد.
 
نظر آنچلوتی در مورد آندره آ پیرلو
پیرلو نیازی به نصیحت من ندارد اما برای او توصیه ای دارم. "اگر قرار است در این کار شکست بخوری، با طرز فکر خودت شکست بخور و نه عقاید دیگران."
 
نظر آنچلوتی در مورد زلاتان ابراهیموویچ
ایبرا وقتی برای بازی به آمریکا رفت، به نظر می رسید که آخرین تجربه اش است. در هر بازی گلزنی کرد و به ایتالیا بازگشت. دوباره تصور کردم که پایان کارش است اما بازهم هر یکشنبه گلزنی می کند. زلاتان مثل کریستیانو رونالدو تمام نشدنی است. ادامه دادن آسان است اما آنها فقط بازی نمی کنند بلکه هر هفته گل می زنند و این اصلا آسان نیست.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.