شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

رومنیگه: اگر واتسکه بتواند هالند را حفظ کند، او را بسیار تحسین می کنم

رومنیگه: اگر واتسکه بتواند هالند را حفظ کند، او را بسیار تحسین می کنم

کارل هاینتس رومنیگه از یولیان ناگلزمان انتظار دارد که هرچه زودتر مشکلات دفاعی بایرن مونیخ را حل کند

به گزارش ایران ورزشی ، پس از بازی زیبا و البته پرحاشیه این دو تیم، کارل هاینتس رومنیگه مدیر سابق بایرن مونیخ، مهمان برنامه تلویزیونی بیلد بود و در مورد این بازی صحبت کرد.

رومنیگه در مورد علاقه بایرن به برانت:

اصولا ما هر چند وقت یکبار شرایط او را بررسی می کردیم. او در تیم ملی زیر 17 سال حضور داشت و علاوه بر یولیان برانت، یوسوا کیمیش و سلکه هم زیر نظر داشتیم. خوشبختانه میشائیل رشکه تمرکزش را روی کیمیش قرار داد.
رومنیگه در مورد متس هوملس:

  هوملس در محدوده دفاعی خود خوب است، اما ما به خوبی می دانیم که متس در کورس ها مشکل دارد، که البته این به دلیل سن او است. هوملس هنوز کیفیت خوبی دارد اما او امروز بدشانس بود.
رومنیگه در مورد مشکلات دفاعی بایرن مونیخ:

  وظیفه بزرگ یولیان ناگلزمان در هفته ها و ماه های آینده حل مشکل دفاعی بایرن است. دفاع بایرن باید کمی ساختار مند تر و منظم تر باشد. بازیکنان همگی از نظر بدنی در فرم خوبی قرار دارند و برخی از آن ها سرعت خوبی دارند. اما دفاع باید کمی منظم تر باشد.
رومنیگه در مورد اخراج مارکو روزه:

  بدشانسی برای مارکو روزه این بود که قبل تر نیز یک کارت زرد دریافت کرده بود. گاهی اوقات شما عصبانی می شوید و فراموش نکنید که مربیان چقدر پر انرژی هستند. در آن صحنه او از کوره در رفت.
رومنیگه در مورد ارلینگ هالند:

  همکار سابق من آکی واتسکه فکر می کند که شانس زیادی برای حفظ او دارد. اگر او بتواند اینکار را انجام دهد، من او را بسیار تحسین می کنم. مگر چه جذابیت های دیگری را در بوندسلیگا داریم؟ این هالند و لواندوفسکی هستند که هواداران را به استادیوم ها می کشانند یا باعث می شوند آن ها تلویزیون های خودشان را روشن کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.