شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

بازی در پرسپولیس باورکردنی نبود؛ از بچگی می‌ خواستم خودم باشم، یعنی مهدی طارمی

مهدی طارمی: می خواستم گلی بزنم که وقتی از فوتبال خداحافظی کردم، به آن افتخار کنم

مهدی طارمی: می خواستم گلی بزنم که وقتی از فوتبال خداحافظی کردم، به آن افتخار کنم

مهدی طارمی صحبت های بسیار خواندنی را انجام داده است.

به گزارش ایران ورزشی، هفته گذشته نامزدهای بهترین گل سال 2021 از سوی فیفا اعلام شد که مهدی طارمی در آن حضور داشت. ستاره کشورمان که در لیگ قهرمانان اروپا مقابل چلسی یک سوپرگل به نمایش گذاشت، توانست نامزد جایزه پوشکاش شود.

او در مصاحبه با سایت اوجوگو در این خصوص گفت:

وقتی من در ایران و در باشگاه پرسپولیس بازی می‌کردم، چند باری سعی کردم برگردان گل بزنم. برخی از توپ‌ها به تیرک دروازه خورد و برخی نیز در چارچوب قرار نگرفت. به خودم گفتم یک گل به این شکل باید در بازی مهم به ثمر برسانم. همیشه سعی داشتم گلی بزنم که اگر یک روز خواستم از فوتبال خداحافظی کنم به آن گل افتخار کنم.
ستاره کشورمان اظهار داشت:

وقتی فوتبال را آغاز کردم، در سن 6 سالگی همیشه رویای بازی در لیگ قهرمانان اروپا را داشتم. بازی‌ها در ایران دیر وقت برگزار می‌شد و می نشستم آن بازی‌ها را تماشا می‌کردم. اولین باشگاه من در شهر زادگاهم بوشهر بود. فوتبال را از پدرم یاد گرفته بودم و همین طور جلوتر رفتم تا اینکه به خدمت سربازی رفتم و 18 ماه از فوتبال دور بودم. پس از سربازی راهی پرسپولیس شدم که باورکردنی نبود. پرسپولیس یک باشگاه بزرگ در ایران است و این مساله برایم باورنکردنی بود. پس از آن به فوتبال اروپا رسیدم و سپس اتفاقات خوبی برایم به همراه داشت.
اوجوگو در این میان نوشت طارمی پیش از رسیدن به پورتو در تیم‌های شاهین بوشهر، ایران جوان، پرسپولیس ، الغرافه و ریوآوه بازی کرد. او در این خصوص گفت:

من بسیار مفتخر و خوشحال هستم از اینکه در این تیم‌ها بازی کردم. با بازی کردن در این تیم‌ها خیلی چیزها یاد گرفتم. از زمان کودکی تا همین الان. زمانی که بچه بودم به این فکر نمی‌کردم که شبیه کسی بشوم. می‌خواستم خودم باشم یعنی مهدی طارمی.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.