پنج شنبه ۷ مهر ۱۴۰۱

میلنکوویچ و راموس گزینه های میلان برای جایگزینی کیائر مصدوم

میلنکوویچ و راموس گزینه های میلان برای جایگزینی کیائر مصدوم

بنا به ادعای نشریه گاتزتا، نیکولا میلنکوویچ و لوئیز فیلیپه گزینه های میلان برای جایگزینی سیمون کیائر هستند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از گاتزتا دلو اسپورت، سیمون کیائر، مدافع دانمارکی و تاثیرگذار باشگاه میلان به تازگی دچار مصدومیتی سنگین از ناحیه رباط صلیبی شده است و دستکم 6 ماه از میادین دور خواهد بود. به همین خاطر سران روسونری از همین حالا به دنبال پیدا کردن جانشینی برای این بازیکن هستند تا با شروع ژانویه و باز شدن پنجره نقل و انتقالات زمستانی، جایگزینی مناسب برای مدافع مصدوم خود پیدا کنند.

این چیزی است که استفانو پیولی در کنفرانس خبری خود نیز آن را تایید کرد و حال نشریه گاتزتا مدعی شده است این مربی دو مدافع از باشگاه های سابق خودش را مدنظر قرار داده است. نیکولا میلنکوویچ و لوئیز فیلیپه این دو گزینه هستند. پیش از این هم صحبت هایی از انتقال میلنکوویچ به میلان شنیده می شد و با توجه به شناخت خوب پیولی از مدافع و همکاری این دو در فیورنتینا احتمال وقوع این انتقال بیش از گذشته شده است. با این وجود وقوع این انتقال فرآیندی پیچیده خواهد بود زیرا فیورنتینا برنامه ای برای فروش این بازیکن ندارد و تنها در صورتی به فروش میلنکوویچ راضی می شود که پیشنهاد مناسبی دریافت کند.

دیگر بازیکنی که میلانی ها به جذبش علاقه نشان داده اند. لوئیز فیلیپه برزیلی است که قراردادش با لاتزیو در پایان ژوئن 2022 به پایان می رسد اما این به آن معنی نیست که لاتزیو اجازه دهد مدافع خود در زمستان جدا شود.

باید منتظر ماند و دید با شروع ژانویه و باز شدن پنجره نقل و انتقالات، میلانی ها چه کسی را به عنوان جایگزین کیائر جذب خواهند کرد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.