پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

الیور کان: لواندوفسکی شانس کسب توپ طلا در سال آینده را دارد؛ او بهترین مهاجم حال حاضر اروپاست

الیور کان: لواندوفسکی شانس کسب توپ طلا در سال آینده را دارد؛ او بهترین مهاجم حال حاضر اروپاست

الیور کان معتقد است مشکلات دفاعی بایرن مونیخ به عملکرد کل تیم مربوط است و تمدید قرارداد بازیکنان وابسته به خواسته های شان است.

به گزارش ایران ورزشی، الیور کان در این مصاحبه گفت:

روبرت لواندوفسکی بهترین مهاجم حال حاضر اروپاست. فکر می کنم او چند سال دیگر نیز می تواند در این سطح بازی کند. البته اگر او همچنان مانند الان بازی کند، اتفاقی از این بهتر نمی تواند برای بایرن مونیخ رخ دهد. او 10000% توانش را برای کارش می گذارد و هنوز می تواند سال های زیادی بازی کند. شما به هیچ وجه حس نمی کنید که او با افزایش سنش، کمی از سرعت و کیفیت کارش کم شود. البته که ما دوست داریم او را بعد از سال 2023 نیز در تیممان داشته باشیم.
تمدید قرارداد نیکلاس زوله؟

نیکلاس یک بازیکن تیم ملی و بازیکنی است که شما می خواهید در تیمتان داشته باشید. در شرایط فعلی، همیشه همه چیز به خواسته های بازیکن بستگی دارد. ما در مذاکره با داوید آلابا این موضوع را روشن کردیم که محدودیت های مشخصی داریم.
توپ طلا؟

لواندوفسکی سال ها در تلاش برای کسب این جایزه بود. ما به این فکر می کردیم که او چگونه می خواهد با این قضیه کنار بیاید؟ او قبلاً هم مشکوک است که دوباره مسی برنده این جایزه خواهد شد. او به سرعت از این قضیه گذشت و دیروز دو گل به ثمر رساند. او یک شانس دیگر برای بردن این جایزه در سال آینده دارد.
صحبت های بلینگام در مورد داوری بازی دورتموند و بایرن مونیخ؟

گاهی حرف هایی می زنید که از زدن آن ها پشیمان می شوید. او پای اش را بیش از گلیمش دراز کرد. به یاد نمی آورم که بازیکنی قبلاً چنین حرف هایی را زده باشد. واقعاً نمی دانم او چگونه می تواند چنین صحبتی بکند.
مشکلات خط دفاعی بایرن مونیخ؟

به نظر من هیچ ربطی به یک بازیکن مشخص ندارد و کل ساختار تیم و عملکرد تیمی در این قضیه نقش دارد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.