شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

ربیعی: به فدراسیون توصیه می‌ کنم هرچه سریع تر VAR را به ایران بیاورد

ربیعی: به فدراسیون توصیه می‌ کنم هرچه سریع تر VAR را به ایران بیاورد

سرمربی مس رفسنجان گفت: توصیه من به بازیکنانم این است که این پیروزی همین‌جا تمام شود و از همین لحظه به بازی بعدی فکر کنیم.

به گزارش ایران ورزشی، ربیعی در ابتدا اظهار کرد:

بازی خوبی بود و به تیم ذوب‌آهن و کادرفنی‌اش خسته نباشید می‌گویم. هر دو تیم در ابتدای بازی دو روش متفاوت نسبت به بازی قبل‌شان به کار گرفته بودند. اول بازی گل زدیم اما بخش عمده نیمه اول در اختیار حریف بود اما در نیمه دوم توانستیم بازی را در مسیر ضد حملات‌شان کنترل کنیم. ذوب‌آهن تیم خوبی بود و این باشگاه بسیار اصیل و خوب است. کادرفنی خوبی دارند و امروز ممکن بود روند دیگری داشته باشد.
او ادامه داد:

آن قسمت‌های خوبی که می‌توانست برای ما اتفاق بیفتد، اتفاق افتاد. خط جلوی ما تفاوت داشت و تغییر سیستم باعث شد بازیکنان کارشان را خوب انجام دهند. من از هر سه مهاجم‌مان راضی هستم و این پیروزی را به مردم رفسنجان و شرکت ملی مس و شهرک مس سرچشمه تقدیم می‌کنیم. این روند برای ما خوب است اما توصیه من به بازیکنانم این است که این پیروزی همین‌جا تمام شود و از همین لحظه به بازی بعدی فکر کنیم.

سرمربی مس رفسنجان درباره عملکرد داوری گفت:

پنالتی که ما زدیم پنالتی بود اما من درباره داوری کم صحبت می‌کنم. باید فیلم بازی را ببینم و بعد از آن راجع به صحنه‌های این دیدار نظر دهم. به فدراسیون توصیه می‌کنم برای اجرای صحیح عدالت هر چه سریع تر کمک داور ویدیویی را وارد ایران کنند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.