شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

محمد صلاح: علاقه تیمی مانند بارسلونا به من، خوشحال کننده است اما من در لیورپول خوشحالم

محمد صلاح: علاقه تیمی مانند بارسلونا به من، خوشحال کننده است اما من در لیورپول خوشحالم

محمد صلاح، مهاجم مصری لیورپول به گزارش رسانه های اسپانیایی در هفته های اخیر، یکی از بازیکنان مورد علاقه ژاوی، سرمربی بارسلونا برای تقویت خط حمله تیمش است. قرارداد فعلی محمد صلاح با لیورپول تا تابستان 2023 است اما طرفین در حال مذاکره برای تمدید قرارداد این بازیکن هستند.

 به گزارش ایران ورزشی و به نقل از وبسایت گل، محمد صلاح در مصاحبه با MBC در مورد علاقه ژاوی و بارسلونا گفت:

من چیزهایی که در مورد علاقه ژاوی به جذب من گفته می شد را خوانده ام. این چیزی است که مرا خوشحال می کند که تیمی مانند بارسلونا به من علاقه دارد اما من در لیورپول خوشحالم و خواهیم دید در آینده چه اتفاقی رخ می دهد. در حال حاضر ترجیح می دهم در لیگ برتر انگلیس که قدرتمندترین لیگ در دنیاست، بمانم.
همچنین محمد صلاح در مورد تمدید قراردادش گفت:

بارها گفته ام اگر تصمیم بر عهده من باشد، من می خواهم در لیورپول بمانم. اما تصمیم بر عهده مدیریت است و آن ها باید این موضوع را حل و فصل کنند. مشکلی بین ما وجود ندارد اما باید بر سر قرارداد به توافق برسیم. این به آن ها بستگی دارد. ارزش مالی تو نشان می دهد که باشگاه تا چه حد قدردان شماست و نشان می دهد که آن ها آماده هستند تا برای ماندنت هر کاری انجام دهند اما خود تصمیم فقط بر اساس این مسائل مالی نیست. چیزهایی مانند جاه طلبی تیم و سرمربی و کاری که می خواهد با تیم انجام دهد و بازیکنانی که برای تیمش می خواهد نیز مطرح هستند. همه این ها نکاتی هستند که به هنگام گرفتن تصمیم اهمیت دارند.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.