یکشنبه ۲۹ فروردین ۱۴۰۰

با صعود از لیگ قهرمانان دل هواداران را شاد می‌کنیم

دانشگر: به خاطر محرومیت استقلال ماندم

دانشگر: به خاطر محرومیت استقلال ماندم

محمد دانشگر صعود از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا را راهی در جهت اقزایش روحیه هوداران استقلال می داند. دانشگر با روحیه متفاوت گام به قطر گذاشته است.

از ماه‌ها قبل گفته می‌شد که محمد دانشگر از استقلال جدا خواهد شد. تیمی از قطر خواهان جذب این بازیکن بود اما محمد دانشگر به خواست مدیران باشگاه استقلال که او را در جریان محرومیت نقل و انتقالاتی قرار داده بودند، احترام گذاشت و سرانجام مذاکرات منتج به تمدید قرارداد این مدافع با استقلال 
شد. 
دانشگر در شرایطی با استقلال تمدید کرد که برخی اعتقاد داشتند اگر مجیدی به عنوان سرمربی در استقلال می‌ماند او قطعاً تیم را ترک می‌کرد اما تمدید قرارداد او نشان می‌دهد که ظاهراً بازگشت مجیدی دیگر محقق نخواهد شد و این بازیکن با خیال راحت با استقلال قرارداد منعقد کرده است.
 
با اینکه پیشنهاد خارجی داشتی و از مدت‌ها قبل گفته می‌شد از استقلال جدا خواهی شد اما در نهایت قراردادت را تمدید کردی.
 بله، همانطور که می‌دانید من از ماه‌ها قبل با تیمی از قطر مذاکراتی انجام داده بودم اما به دلیل قراردادی که با استقلال داشتم پاسخ نهایی را به آخر فصل موکول کردم. فاصله زیادی با حضور در تیم مورد نظر نداشتم اما یک حرف آقای سعادتمند باعث شد من در استقلال بمانم.
چه حرفی؟
 ایشان به من گفت که پنجره نقل و انتقالاتی استقلال بسته‌ است و احتمال دارد مشکلاتی برای ما به وجود بیاید. من هم فهمیدم که رفتن بازیکنان فعلی خیلی به ضرر استقلال است به همین دلیل طی صحبت‌هایی که به طور حضوری داشتم، در نهایت قراردادم را تمدید کردم. من از پیشنهاد خارجی که برایم وجود داشت، گذشتم تا استقلال احیاناً به خاطر بسته بودن پنجره نقل و انتقالاتی‌اش لطمه نبیند.
اینطور به نظر می‌رسد که به خاطر استقلال از خود گذشتگی داشتی.
 نمی‌خواهم منتی سر هواداران بگذارم. من خودم را استقلالی می‌دانم و هر حرفی درباره تمدید قراردادم می‌زنم، واقعی است. اینکه قراردادم را تمدید کردم در درجه اول به خاطر علاقه قلبی خودم به استقلال است و این را همه می‌دانند که با چه نیتی به استقلال آمدم. من تیمم را دوست دارم و اگر هم می‌‌خواستم جدا شوم، به دلیل پیشرفت فوتبالی بود اما وقتی می‌بینم که پنجره نقل و انتقالاتی ما بسته است و ممکن است محرومیت‌هایی به وجود آید، نمی‌توانستم دست روی دست بگذارم. 
برای همین 2 فصل دیگر قراردادم را تمدید کردم تا احیاناً برای استقلال در لیگ فصل بعد مشکلی ایجاد نشود. ان‌شاءالله که مشکل محرومیت ما هم با پیگیری‌های مسئولان باشگاه حل شود و بتوانیم از این کوران سخت عبور کنیم.
به اردوی استقلال ملحق شدی؟
 بله، بلافاصله بعد از اینکه قراردادم را تمدید کردم، به قطر رفتم تا در کنار تیم باشم. خدا را شکر من الان از لحاظ روحی در شرایط بسیار خوبی هستم و دوست دارم این روحیه را به تیم هم انتقال بدهم. ان‌شاءالله با بازی‌های خوب در لیگ قهرمانان آسیا دل هواداران را شاد خواهیم کرد و از گروه بالا می‌رویم.
فکر می‌کنی استقلال بتواند از سد الشرطه و الاهلی بگذرد؟
 همانطور که دیدید ما در بازی‌های قبل بدشانسی آوردیم و امتیاز‌هایی که از دست رفت، روی اشتباه‌های داوری بود. خداراشکر الان وضعیت تیم خوب است و همه ما باید به آقای مطلق کمک کنیم تا از گروه بالا برویم و دل هواداران را شاد کنیم. ما بازی‌های سختی پیش رو داریم و نباید حریفان را دست‌کم بگیریم.
کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.