شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

رالف رانگنیک: بهتر از حد انتظار کار کردیم؛ بابت تلاش رونالدو کلاه از سر بر می دارم

رالف رانگنیک: بهتر از حد انتظار کار کردیم؛ بابت تلاش رونالدو کلاه از سر بر می دارم

رالف رانگنیک پس از برد ۱-۰ منچستریونایتد مقابل کریستال پالاس، از دوندگی و تلاش تیمش رضایت داشت.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از BBC، شیاطین سرخ علاوه بر کسب سه امتیاز در هفته پانزدهم لیگ برتر، با ارائه نمایشی دلچسب در نیمه اول، هواداران خود را به آینده امیدوار کردند. رانگنیک در مصاحبه خود پس از بازی گفت:

از عملکرد تیم به ویژه در یک ساعت ابتدایی رضایت زیادی دارم. پرس کردن تیم خارق العاده بود. تنها چیزی که کم داشتیم، برتری ۱-۰ یا ۲-۰ بود. با توجه به نحوه دفاع کردن مان، در کل بازی کنترل کار دست ما بود و کلین شیت هم مهم ترین بخش کار محسوب می شود. این ها چیزهایی هستند که باید در آن ها بهتر شویم. باید بیشتر کلین شیت کنیم. با توجه به پشت سر گذاشتن تنها یک جلسه تمرینی، واقعا تحت تاثیر قرار گرفتم. ما خیلی بهتر از چیزی که انتظار می رفت عمل کردیم.
همیشه تلاش کردیم تا ابتکار عمل را در دست داشته باشیم. شاید به جز ۵ دقیقه پایانی، همیشه رو به جلو کار کردیم. در باقی دقایق تلاش ما این بود تا حریف را از دروازه مان دور نگه داریم. ما می خواستیم با دو مهاجم مرکزی بازی کنیم. در مورد تلاش کریستیانو رونالدو در زمان در اختیار نداشتن توپ هم، کلاه از سر بر می دارم!
گل فرد؟ مجبور شدم از دستیارم بپرسم که فرد با پای راست ضربه زد؟ من فکر می کردم او فقط می تواند با پای چپ شوت بزند. برایش خوشحال هستم.

همیشه پس از موفق شدن و نتیجه گرفتن، راحت تر می توان به ساختن آنچه مد نظرتان است پرداخت. باید بیشتر کلین شیت کنیم و در فرصت سازی برای مهاجمان مان بهتر ظاهر شویم. در کل از سبک بازی امروزمان رضایت بالایی دارم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.