شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

آنتونیو کونته: می خواهم به هواداران نشان دهم لایق تشویق ها و حمایت های آن ها هستم

آنتونیو کونته: می خواهم به هواداران نشان دهم لایق تشویق ها و حمایت های آن ها هستم

آنتونیو کونته، سرمربی تاتنهام پس از پیروزی 3-0 تیمش مقابل نوریچ سیتی در کنفرانس خبری حاضر شد و در مورد عملکرد بازیکنانش صحبت کرد.

به گزارش ایران ورزشی، آنتونیو کونته در این کنفرانس خبری در مورد بن دیویس گفت:

بن بسیار خوب بازی می کند و فکر می کنم به خصوص در پستی که او بازی می کند، می توانم بهترین بازی را از او بگیرم. با آزپیلیکوئتا نیز همین اتفاق رخ داد. در سیستم سه دفاعه، مهم است که در فاز دفاعی خوب باشید اما این هم مهم است که واقعاً فوتبال بازی کنید. من به بازیکنی نیاز دارم که شخصیت و توانایی لازم برای این سیستم را داشته باشد. ما در مورد یک فرد بسیار خوب، یک انسان بسیار خوب صحبت می کنیم. دیویس کاملاً متمرکز است و بسیار خوب بازی می کند.
هواداران نام تو را صدا می زدند.

اول از همه می خواهم از هواداران که نام مرا صدا می زدند تشکر کنم. من بسیار خوشحال و مشتاقم و مسئولیت زیادی در قبال هوادارانمان حس می کنم. آن ها اعتماد زیادی به کار من دارند و شنیدن نامم، اتفاق خوبی است. من تازه به اینجا آمده ام. فقط یک ماه گذشته و من این مسئولیت را دارم که لایق چنین اتفاقاتی باشم. می خواهم در آینده نشان دهم که لایق چنین چیزی هستم.
لوکاس مورا؟

او گلی فوق العاده به ثمر رساند اما او کیفیت لازم برای به ثمر رساندن گل های بیشتر را دارد و باید بیشتر از این گلزنی کند. انتظار دارم گل های بیشتری مانند گل امروزش از او ببینم اما در کل عملکرد خوبی در بازی با توپ و بدون توپ داشت. فکر می کنم در خط حمله کیفیت زیادی با مهاجمان مهمی داریم.
سسنیون؟

از یک طرف بابت مصدومیت رگیلون ناامید بودم اما با او صحبت کردم و فکر نمی کنیم آسیب دیدگی اش جدی باشد. از سوی دیگر، شما فرصتی برای دیدن سسنیون پیدا کردید. او عملکرد خوبی داشت و مطمئن هستم که می تواند خیلی بهتر از این باشد. او به عنوان بازیکنی با قدرت و آمادگی جسمانی بالا، کیفیت لازم برای این کار را دارد. او باید اعتماد به نفس کسب کند و این با جو حاضر در استادیوم ممکن می شود. سسنیون بازیکن جوانی است اما اگر در لیست تیمی مانند تاتنهام هستید، پس لایق حضور در اینجا هستید و باید این را نشان دهید. امروز در نهایت من راضی هستم چون 75 دقیقه بازی او را دیدم. او بازی خوبی انجام داد و می تواند بهتر شود.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.