سه شنبه ۲۵ مرداد ۱۴۰۱

تباس: رئال مادرید با راهکار پیشرفت سایر باشگاه ها مخالفت می کند

تباس: رئال مادرید با راهکار پیشرفت سایر باشگاه ها مخالفت می کند

ماه ها است که لالیگا در تلاش برای انعقاد قرارداد با کمپانی CVC می باشد‌. اما همچنان بین آن ها و سه باشگاه بزرگ اسپانیا اختلاف نظر های زیادی وجود دارد.

ایران ورزشی -خاویر تباس رئیس سازمان لالیگا، پروژه CVC را راهی برای رشد اقتصادی لیگ و باشگاه های اسپانیایی می داند. با این حال، مدیران سه باشگاه بزرگ فوتبال اسپانیا یعنی رئال مادرید، بارسلونا و اتلتیک بیلبائو، از ابتدای مطرح شدن بحث در مورد این پروژه، با آن مخالفت جدی داشته اند. این سه باشگاه به تازگی در بیانیه ای رسمی، از موافقت خود با قرارداد لالیگا-CVC به شرط تغییر و بهبود مفاد قرارداد اطلاع دادند و توافق جدید را "پروژه قابل قبول" نامیدند.

خاویر تباس امروز در خصوص بیانیه سه باشگاه مذکور صحبت کرد:

سه باشگاهی که اخیرا موافقت خود با پروژه ای که آن را قابل قبول می نامند اعلام کرده اند، برای بیش از چهار ماه فرصت بررسی و کار کردن روی گزینه های جانشین پروژه اولیه را داشتند، اما در این مدت هیچ چیزی به لالیگا ارائه نکردند و این باعث می شود که ما فکر کنیم هیچ پروژه جانشینی وجود نداشته است.
برای بار اول نیست که رئال مادرید به مخالفت با راهکارهایی که می توانند منجر به پیشرفت تمام باشگاه شوند می پردازد. اما در ماه های اخیر، ما مخالفت آن ها را با نسبت دادن اتهامات، فشار و پرخاش بیشتری مشاهده کردیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.