شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

سرمربی سابق پدری: بارسلونا ریسک کرد و حالا از داشتن پسر طلایی لذت می برد

سرمربی سابق پدری: بارسلونا ریسک کرد و حالا از داشتن پسر طلایی لذت می برد

رئیس لاس پالماس از من پرسید چرا او را در حالی که 16 سالش هم نشده بود به تیم اول آوردم، به او پاسخ دادم:"این بچه یک میلیونر است اما خودش خبر ندارد".

به گزارش ایران ورزشی، هر بازیکنی یک پدر فوتبالی دارد، برای پدری گونزالس، این شخص پپه مل است. سرمربی اسپانیایی زمانی پدری را در تیم اول لاس پالماس بازی داد که او حتی به سن قانونی هم نرسیده بود. توتو اسپورت پس از اینکه جایزه پسر طلایی را به پدری اهدا کرد، مصاحبه ای با پپه مل انجام داده است.

من مربی لاس پالماس بودم و او در تیم زیر 16 ساله ها بازی می کرد. برای همه باشگاه مشخص بود که این پسر استعداد خارق العاده ای دارد اما سوالی که از خودمان در لاس پالماس می پرسیدیم این بود که آیا می تواند همین عملکرد را در تیم اصلی نیز داشته باشد یا نه. در فصل 2019-2020، یک بازی دوستانه مقابل رئال بتیس برگزار کردیم، پدری در آن دیدار شرکت کرد. او آن زمان 16 سال داشت اما مثل یک بازیکن 30 ساله بازی می کرد. همیشه در لحظه درست اقدام به شوتزنی می کرد و پاس می داد. او عملا کل 90 دقیقه دوید.
یک روز رئیس باشگاه (لاس پالماس) از من پرسید که پدری چه طور بازیکنی است، در جوابش این گونه پاسخ دادم: "رئیس، پدری یک میلیونر است اما خودش از این مسئله باخبر نیست". در حقیقت انتقال از تیم زیر 16 ساله ها به تیم اصلی به هیچ عنوان باعث نشد او اذیت شود، پدری به سرعت بازی های زیادی برای ما انجام داد و به یک بازیکن غیر قابل جایگزین تبدیل شد. به همین نحو، انتقال او از لاس پالماس دسته دومی به تیمی مانند بارسلونا هم تاثیری روی عملکردش نداشت.من از عملکرد پدری در بارسلونا تعجب نکردم چون هر روز او را تمرین می دادم و می دانستم که با چه بازیکن سطح بالایی طرف هستم. او مستعدترین بازیکنی است که تاکنون در تیم هایم داشته ام.
من خودم اهل مادرید هستم و سابقه بازی برای تیم های پایه رئال را دارم. من به آنها در مورد پدری و استعدادش اطلاع دادم اما از نظر آنها او بسیار جوان بود. مسئولان وقت بارسلونا اما دیدار دوستانه ما با بتیس رو تماشا کرده بودند و شیفته او شدند. حساب کردن روی یک پسر بچه 17 ساله کار آسانی نیست، کسی که حتی یک بازی هم در لالیگا انجام نداده بود اما بارسلونا ریسک خوبی انجام داد و حالا از داشتن پسر طلایی لذت می برد. پدری پیشرفت می کند و باعث می شود هم تیمی هایش هم بهتر بازی کنند. او متولد سال 2002 است اما مانند بازیکنان کلاسیک بازی می کند. پدری با خوشگذرانی فوتبال بازی می کند؛ انگار که در خیابان مشغول بازی است! به نظرم او به اینیستا شباهت دارد. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.