شنبه ۹ بهمن ۱۴۰۰

بهترین پاسور لیگ یک و لیگ قهرمانان هستم پس خودخواه نیستم!

کیلیان ام باپه: هر اتفاقی که رخ دهد، قرار است در یک باشگاه بزرگ بازی کنم

کیلیان ام باپه: هر اتفاقی که رخ دهد، قرار است در یک باشگاه بزرگ بازی کنم

مهاجم فرانسوی پاری سن ژرمن معتقد است که به هیچ عنوان خودخواه نیست.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از پرایم ویدیو اسپورت، کیلیان ام باپه در تابستان 2021 فاصله بسیار کمی تا پیوستن به رئال مادرید داشت اما این اتفاق رخ نداد تا این بازیکن پس از یورو 2020، به قول خودش یک ناامیدی دیگر را تجربه کرده باشد. ام باپه در مصاحبه جدید خود با تیری آنری راجع به بسیار از مسائل پیرامون خودش صحبت کرده است.

از چه چیز می ترسم؟ از نبردن. از ناامید شدن. هم مردم از من انتظاراتی دارند و هم خودم؛ اما انتظاری که خودم از به شخصه از خودم دارم بسیار بیشتر از چیزی است که مردم از من طلب می کنند. شما همیشه انتظارات بسیار بالایی از خودتان دارید. مدام با خود می گویید من نمی توانم بد بازی کنم، نمی توانم این جوری باشم و ...این احساسی است که هر روز در من وجود دارد. وقتی چیزهای مهم را به صورت تیمی به دست می آورید، متوجه می شوید که آنها هستند که شما را به حرکت در می آورند. هر وقت فکر می کردم می توانم به تنهایی کارها را انجام دهم، برنده نشدیم.
می دانیم که باید بهتر از اینها باشیم. وقتی سه بازیکن در این سطح داخل یک تیم بازی می کنند، نمی توانیم مخفی شویم. نباید صرفا بخشی از تیم باشیم، باید سهم خودمان را در آن ایفا کنیم. من رئیس تیم هستم؟ ببینید، وقتی با مسی و نیمار هم تیمی هستید، خطاب کردن خودتان به عنوان رئیس تیم دل و جرئت زیادی می خواهد! این مسئله اهمیت زیادی ندارد. هدف این است که هر سه ما در شرایط خوبی حضور داشته باشیم.
من بهترین پاسور لیگ یک و لیگ قهرمانان هستم.این نشان می دهد آدم خودخواهی نیستم که تنها به فکر گلزنی است!البته هنوز هم می توانم نمایش های بهتر از این در زمین ارائه کنم.
آینده من؟ تصمیم آسانی نیست. هر اتفاقی که رخ دهد، در یک باشگاه بزرگ بازی خواهم کرد.  انتقال شکست خورده ام به رئال مادرید در ابتدا کمی ناامید کننده بود. اما خب من یک پاریسی هستم، پیراهن باشگاهی را بر تن می کنم که هدفش قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا است، در خانه ام حضور دارم و همراه با خانواده زندگی می کنم. اما خب دوست داشتم به دنبال چیز جدیدی بروم. در یورو خیلی با خودم کلنجار می رفتم. با پدر و مادرم صحبت کردم، می دانستم که می خواهم از پاری سن ژرمن بروم، آنها به من گفتند که تمرکزم روی بازی باشد. شاید برای چیزهای دیگری خیلی انرژی گذاشتم. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.