جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰

لوکاس هرناندز: لواندوفسکی نسبت به مسی ثبات بیشتری داشت و باید توپ طلا می برد

لوکاس هرناندز: لواندوفسکی نسبت به مسی ثبات بیشتری داشت و باید توپ طلا می برد

مدافع بایرن مونیخ معتقد است که ثبات هم تیمی اش به برنده توپ طلای 2021 برتری دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از IMIASANMIA، لوکاس هرناندز به عنوان گران ترین خرید تاریخ بایرن مونیخ از اتلتیکو مادرید به این باشگاه ملحق شد و طی این چند فصل حضور در مونیخ، لحظات تلخ و شیرین بسیاری را سپری کرده است. مدافع فرانسوی باواریایی ها در مصاحبه جدیدش در مورد لحظات خوب و بدش صحبت کرده است.

طی دو سال اول حضور در بایرن مونیخ، 1.5 سال مصدوم بودم؛ آن چند ماه بدترین روزهای دوران حرفه ای من بود. حالا دوباره خوشحالم. می توانم فوتبال بازی کنم و لذت می برم. هم در باشگاه راحتم و هم در شهر مونیخ. بایرن یکی از بهترین باشگاه های جهان است. احساس خوبی دارم، انگیزه دارم و آماده ام. مثل بقیه هم تیمی هایم. می خواهیم تاریخ سازی کنیم و جام ببریم. انگیزه موجود در تیم آنقدری است که تا جای ممکن جام ببریم.
از زمان ورود ناگلزمان زمان بازی بیشتری به دست می آورم. عاشق بازی کنار هم تیمی هایم هستم. در دوران کرونا هستیم و شرایط چندان آسان نیست اما بازیکنانی داریم که تحت همین شرایط هم می توانند بهترین عملکرد را داشته باشند.
مصدومیت ها؟ بازیکنان زیادی هستند که پس از مصدومیت ها به فکر خداحافظی از فوتبال می افتند. برای من که کاملا برعکس بود. این مصدومیت ها بیشتر از قبل به من انگیزه داد تا سخت تلاش کنم و به تیم برگردم. آن دوره مرا از نظر ذهنی قوی تر و پخته تر کرد.

به ترک بایرن مونیخ فکر کرده ام؟ هیچ وقت، حتی یک لحظه. حتی در سخت ترین لحظات هم این فکر به ذهنم خطور نکرد. هدف من همیشه این بوده که جایگاهم را در اینجا پیدا کنم؛ اصلا به همین دلیل بود که به اینجا آمدم.
فشار گران ترین خرید تاریخ بایرن مونیخ بودن؟ به هیچ وجه. پول زیادی برای این انتقال رد و بدل شد اما در دوره پیش از کرونا از این دسا انتقالات زیاد رخ می داد. تلاش من این است که تک تک یوروهای آن مبلغ را با عملکرد خوبم به باشگاه برگردانم. باشگاه تلاش زیادی برای به خدمت گرفتن من انجام داد، این نشان می دهد که آنها کاملاً از بابت من اطمینان داشتند. اما در مورد هزینه کاری نتوانستم انجام دهم. وظیفه من کمک به تیم برای کسب عناوین بیشتر است. برای همین فوتبال بازی می کنم. فکر می‌کنم رسانه‌ها به دلیل هزینه انجام شده، من را نسبت به سایر بازیکنان انتقادپذیرتر می‌بینند. اما من آدم خونسردی هستم، پس می توانم با آن کنار بیایم. حتی لیونل مسی هم گاهی مورد انتقاد قرار می گیرد. منتقدان بخشی از کار ما هستند.
انتخاب من برای توپ طلا از میان لواندوفسکی و بنزما؟ به نظرم لواندوفسکی شایسته کسب این جایزه بود. او فصل شگفت انگیزی را پشت سر گذاشت و تاریخ سازی کرد. مسی هم همراه با تیم ملی آرژانتین موفق بود اما ثبات او به اندازه لوا نبود. 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.