سه شنبه ۵ بهمن ۱۴۰۰

با وجود نتایج ضعیف اتلتیکو مادرید، جایگاه سیمئونه در خطر نیست

با وجود نتایج ضعیف اتلتیکو مادرید، جایگاه سیمئونه در خطر نیست

از نظر سران باشگاه اتلتیکومادرید جایگاه دیگو سیمئونه غیرقابل دست زدن است و باشگاه به طور کامل از این مربی حمایت می کند.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل آ اس، اتلتیکومادرید این روزها نتایج خوبی نگرفته است و در مسابقات این هفته لالیگا نیز مقابل مایورکا شکست خورد. این شکست باعث شد تا فاصله مدافع عنوان قهرمانی از صدر جدول باز از هم بیشتر شود و این در حالی است که تیم دیگو سیمئونه باید چند روز دیگر در دیداری حساس در هفته پایانی لیگ قهرمانان که سرنوشت صعود این تیم را مشخص می کند، مقابل پورتو صف آرایی کند.

این نتایج ضعیف باعث شده است گمانه زنی هایی در مورد جایگاه متزلزل سرمربی آرژانتینی اتلتیکو به گوش برسد با این وجود به ادعای آ اس، سران باشگاه مادریدی کوچکترین شکی به توانایی های مربی خود ندارند و او را فرمانده بی چون و چرای تیم خود می دانند. به عبارتی دیگر در حال حاضر جایگاه این مربی در نیمکت اتلتیکو به قدری محکم است که کسی نمی تواند به آن خدشه ای وارد کند و باشگاه به طور کامل از مربی خود حمایت می کند.

سیمئونه سال هاست که هدایت اتلتیکو را بر عهده دارد و موفقیت های زیادی با این تیم به دست آورده است و سران این تیم قصد ندارند با اندکی تزلزل دست به تغییر مربی خود بزنند چرا که می دانند هر تیمی ممکن است روزهای بد داشته باشد و در جلسه هیئت مدیره اعلام شده است که اتلتیکومادرید در حال حاضر بیش از هر زمان دیگری نیاز دارد که سیمئونه مربی اش باشد.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.