پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

ساوتهمپتون در آستانه جذب ویلی کابایرو

ساوتهمپتون در آستانه جذب ویلی کابایرو

دروازه بان سابق باشگاه منچسترسیتی و چلسی در آستانه پیوستن به باشگاه ساوتهمپتون قرار دارد.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از اتلتیک، باشگاه ساوتهمپتون این روزها در پست دروازه بان دچار بحران شده است و الکس مک کارتی و فریزر فورستر دو دروازه بان اصلی این باشگاه دچار مصدومیت هستند و به همین خاطر هری لویس، دروازه بان سوم باشگاه تنها گزینه حضور در دروازه این تیم است. با توجه به پیش بودن مسابقات فشرده در ماه ژانویه، این تیم نمی تواند تنها با یک دروازه بان به کار خود ادامه دهد و به همین خاطر سران باشگاه به دنبال پیدا کردن دروازه بان دیگری هستند.

بنا به ادعای اتلتیک، این دروازه بان ویلی کابایرو، دروازه بان کهنه کار سابق باشگاه های چلسی و منچسترسیتی است که از تابستان در عضویت هیچ باشگاهی قرار ندارد و بازیکن آزاد است. دروازه بان 40 ساله در این مدت در کنار تیم ویمبلدون تمرین کرده است تا خودش را آماده نگه دارد و شنیده ها حاکی از این است که سران ساوتهمپتون به سرعت وارد عمل شده اند تا مراحل جذب این بازیکن سریعا طی شود.

شنیده می شود خود کابایرو نیز به انجام این انتقال علاقه زیادی دارد و به همین خاطر اگر اتفاق خاصی نیافتاد در روزهای آینده این انتقال انجام خواهد شد و باید کابایرو را دروازه بان بعدی باشگاه ساوتهمپتون بدانیم.

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.