پنج شنبه ۳۰ دی ۱۴۰۰

فرد: گلزنی در یک بازی لذت بخش است اما کمک به تیم اهمیت بیشتری دارد

فرد: گلزنی در یک بازی لذت بخش است اما کمک به تیم اهمیت بیشتری دارد

منچستر یونایتد و کریستال پالاس در هفته پانزدهم لیگ جزیره مقابل هم قرار گرفتند که یونایتد با تک گل فرد توانست با نتیجه 1 بر 0 مقابل پالاس پیروز شود. فرد یکی از آخرین نام هایی است که به ذهن مخاطب خطور می کند، برای همین گلزنی او در این بازی دست مایه شوخی برخی از هم تیمی ها و هواداران شده است.

به گزارش ایران ورزشی و به نقل از میرر، فرد در مصاحبه بعد از بازی درباره این مسابقه گفت:

گلزنی در یک بازی همیشه لذت بخش است، ما 1 بر 0 پیروز شدیم و خوب است که گل من در این پیروزی نقش مهمی ایفا کرد. البته کمک به تیم اهمیت بیشتری دارد. ما خوب بازی کردیم و همچنین توانستیم دروازه خود را بسته نگه داریم. با توجه به اینکه این اولین بازی با سرمربی جدیدمان بود، برای ما مهم است که روز به روز پیشرفت کنیم.
فرد در مورد اولین بازی تحت هدایت رالف رانگنیک:

  با توجه به اینکه، این اولین بازی با سرمربی جدیدمان بود، برای ما مهم است که روز به روز پیشرفت کنیم و برای بازی بعدی آماده باشیم.
فرد در مورد گلی که در این بازی به ثمر رساند:

  من چپ پا هستم اما گاهی اوقات سعی می کنم با پای راست نیز به توپ ضربه بزنم. میسون یه پاس خوب برای من فرستاد و در آن لحظه من فقط به دنبال گل زدن بودم و این اتفاق هم افتاد. من بسیار خوشحالم که در اولدترافورد مقابل هوادارانمان توانستم گلزنی کنم.
رالف رانگنیک نیز که در این مدت کم هدایت منچستر یونایتد را به عهده گرفته است به تحسین شخصیت فرد می پردازد، رانگنیک در مورد فرد گفت:

  من فکر می کنم همه فرد را دوست دارند، البته که شما باید فرد را دوست باشید. من فقط 2 روز است که او را می شناسم اما او انسان بسیار خوبی است.
 

کپی
نظرات

دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در سایت منتشر خواهد شد.

پیام های که به غیر از زبان فارسی یا غیرمرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.